TRT 1 Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! TRT 1 O Dizinin Neden Final Yaptığını Açıkladı..

TRT 1 Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! TRT 1 O Dizinin Neden Final Yaptığını Açıkladı..

TRT 1'in yeni dizilerinden biri daha final yapacak. Üstelik büyük umutlarla yayın hayatına başlamıştı. Şimdi ise şaşırtıcı şekilde final kararı alındı. Reytinglerinde düşüş yaşanması nedeniyle dizinin ekranlara veda edeceği belirtiliyor. Hangi TRT 1 dizisi final yapacak belli oldu.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bir süredir izlenen dizide reyting kaybı yaşanıyordu. Dizinin rakiplerine göre düşük sıralarda olması dikkat çekmekteydi. Kanalın bu duruma el atması biraz uzun sürse de neticede final kararı çıktı. Peki hangi dizi final yapacak? Üstelik final tarihine ilişkin bazı bilgiler de paylaşıldı Dizinin ne zaman kaçıncı bölümde biteceğini öğrenmiş bulunuyoruz. İşte TRT 1'deki yeni gelişme ve çok daha fazlası...

Dünya Hali Dizisi Final Yapıyor

Dünya Hali dizisi için final kararı çoktan verildi. Dizinin başrollerinde oynayan Pelin Abay ve Caner Şahin adından söz ettirmeyi başardı. İkili güzel bir şekilde rolünü canlandırsa da bu tek başına yeterli değildi. Gerek hikaye ve gerekse oyuncuların uyumu da diziyi bir şekilde etkiledi. Üstelik TRT 1 gibi önemli bir kanalda yayınlanması da reytinglerin artmasını sağlamadı.

Final Tarihi Açıklandı

Dizinin final tarihi açıklandı ve pek çok kişi beklenenden geç final yapacağını düşündü. Dünya Hali dizisinin 15 Aralık'ta final yapacağı belli oldu. Çarşamba günü ekranlara veda edecek yapımdan sonra hangi projenin getirileceği merak ediliyor. Bakalım TRT 1 çok daha farklı bir dizi ile seyirci karşısına çıkmayı başarabilecek mi?