Teşkilat Dizisinin Olaylı Oyuncusu Serdar'dan Ayrılık Açıklaması Geldi

Teşkilat Dizisinin Olaylı Oyuncusu Serdar'dan Ayrılık Açıklaması Geldi

Teşkilat'ın yeni bölümüne damgasını vurmasını beklediğimiz bir olay yaşandı. Ünlü oyuncu her an diziden ayrılabilir. TRT 1 dizisindeki bu gelişme pek çok kişiyi şoka uğrattı. Peki Çağlar Ertuğrul bu konu hakkında ne düşünüyor? Serdar karakteri diziden ölerek ayrılacak mı?

TRT 1'de  yayınlanan Teşkilat dizisinde hiç beklemediğimiz gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle en kısa sürede diziden Çağlar Ertuğrul'un ayrılıp ayrılmayacağını göreceğiz. Dizide yaşanan gelişmelere bakacak olursak kısa süre içerisinde oyuncu ayrılığı yaşanabilir. Özellikle de son bölümde Serdar'ın vurulması ile bazı olaylar şekillendi. Peki Teşkilat'tan gerçekten ayrılacak mı? Çağlar Ertuğrul'un bu konuya dair bir açıklama yapması bekleniyordu.

Teşkilat'ta Ayrılık Var mı?

Çağlar Ertuğrul'un Teşkilat'tan ayrılacağına yönelik gelişmeler henüz sonuç vermiş değil. Dizinin yeni bölüm fragmanına bakılacak olursa oyuncu ya birkaç bölüm içerisinde ayrılacak ya da oynamaya devam edecek. Çünkü gizemli bir kişi ile yaptığı konuşma onun ayrılacağı yönünde bir sinyal verdi. Mete Başkan'ın tüm test hamleleri Serdar'ı iyice zor duruma sokuyor. Libya operasyonu için hazırlık yaparken vurulması tüm dengeleri değiştirdi.

Ödül Töreninde Dikkat Çekmişti

Altın Kelebek Ödülleri'nde yaptığı açıklama sonrası dikkatleri üzerine çeken Çağlar Ertuğrul için artık diziden ayrılacak açıklamaları yapılmıştı. Ancak bu sosyal medya iddialarına ne kadar çok güvenilir bilinmiyor.