Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu O Gerçeği İlk Defa Açıkladı!

Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu O Gerçeği İlk Defa Açıkladı!

Teşkilat dizisi yeni bölümünde aksin dolu anlar yaşanacak. Deniz Baysal Yurtcu'nun hayat verdiği Zehra karakteri, büyük sahnelere imzasını atacak. Oyuncunun eski bir dövüşçü ile antrenmanlar yaptığı öğrenildi.

Teşkilat dizisinin yeni bölümüne damgasını vuracak ünlü oyuncu, önemli bir sahne ile ekrana gelecek. Deniz Baysal Yurtcu'nun dövüş için hazırlandığı ve bu konuda yoğun bir mesai harcadığı öğrenildi. TRT 1 dizisinin yeni bölümünde aksiyon dolu anlar yaşanacak. Bu nedenle hazırlıkların tamamlandığı ve ekranlarda gösterileceği belirtiliyor. Peki Deniz Baysal Yurtçu bu sahnelere nasıl hazırlandı? Dizide Serdar'ın kaybolmasıyla ilgili bazı ipuçları ararken başına gelenler Zehra'yı zor zamanlar bekliyor.

Kafes Dövüşçüsüyle Antrenman!

Teşkilat'ın başarılı oyuncusu Deniz Baysal Yurtcu, dövüşle ilgili çeşitli teknikleri eski bir kafes dövüşçüsünden öğrendiğini vurguladı. Aksiyon sahneleri için çalışmaların titizlikle gerçekleştiği öğrenildi. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra 17 Ekim Pazar günü izleyicileri heyecanlı anlar bekliyor olacak. Pek çok kişi diziyi yakından takip ediyor. TRT 1'de ekrana gelen Teşkilat'ın konusu gittikçe daha heyecanlı bir hal almaya başladı.

Zehra'nın Başı Belada!

Eski eşi Kemal'den gizlice öğrendiği bilgilerin detayına inmek isterken bir anda kendini tehlikeli sularda bulacak. Bu nedenle Zehra, dizinin yeni bölümünde çok fazla dikkat çekecek. Güzel oyuncunun performansını en kısa sürede izleyeceğiz.