Teşkilat Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Teşkilat Dizisi Önemli 3 İsmin Daha Üstünü Çizdi..

Teşkilat Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Teşkilat Dizisi Önemli 3 İsmin Daha Üstünü Çizdi..

Teşkilat dizisi yeni bölümüyle birlikte pek çok ismin diziden ayrılacağı netleşti. Peki ya TRT 1'de hangi oyuncular ekranlara veda edecek? Final öncesi bölümde işler hiç de beklendiği gibi gitmiyor. Oyuncu kadrosu izleyicilerin gözü önünde değişecek. Üstü çizilen oyuncular açıklandı.

Teşkilat dizisinde ayrılan ayrılana desek yeridir. Çünkü TRT 1 dizisinde düzenli olarak isimler ekranlara veda ediyor. Hal böyle olunca neler yaşanacağı merak edildi. Gündemi sarsan bu detaylarla birlikte çeşitli gelişmelere yer vereceğiz. Peki ya sevilen yapımdan bu sefer kimler ayrılacak? Sezon finaline az bir zaman kala neredeyse her bölüm bir isim diziden ayrılıyor. Şimdi ise birkaç oyuncunun daha üstü çizildi.

Diziden Kimler Ayrılacak?

Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler ve Nihat Altınkaya'nın hayat verdiği karakterler, büyük sıkıntı çekiyor. Hulki, Serdar ve Pınar'ın içerisinde bulunduğu otel patladı. Otel patlaması ile birlikte hangi karakterlerin hayatını kaybedeceği merak konusu haline geldi. Üçünün de başrolde hatrı sayılır bir yeri bulunuyor. Dolayısıyla diziye dair güncel gelişmeler merak konusu haline gelecek.

Sezon Finali Yaklaştı!

Dizinin sezon finali yapmasına çok az bir zaman kaldı. Teşkilat'ın yeni sezonuna ayrılan oyuncuların yerine kimlerin katılacağı belli olacak. Şok etkisi yaratacak bu gelişme şimdiden konuşuluyor. TRT 1 dizisinde hikayenin değişeceği şimdiden tahmin edilebiliyor.