Teşkilat Dizisinde Büyük Deprem! Türkiye'de Yer yerinden Oynadı..

Teşkilat Dizisinde Büyük Deprem! Türkiye'de Yer yerinden Oynadı..

Teşkilat'ta Hakkı ve Ebru'nun başına gelenler herkesi etkiledi. Öte yandan Serdar ve Zehra'nın yapacağı operasyon da oldukça heyecanlı geçecek. Teşkilat dizisi yine aksiyon dolu bir bölüme imza atmaya hazırlanıyor. TRT 1 dizisinde neler olacak? İşte yeni bölüme dair bilinmeyenler...

Teşkilat dizisinin yeni bölümüne damgasını vuracak bazı sahneler gösterildi. Fragmanı izleyenler bölümün bir an önce ekrana gelmesini istiyor. Peki dizide ne gibi gelişmeler yaşandı? Yıldırım'ın gizli Doğu Akdeniz Konferansı ile gündeme geldiği biliniyor. Serdar ve Zehra da bu konferansa bir şekilde sızacak ve Türkiye aleyhine alınacak kararların önüne geçecek. Peki dizide başka ne gibi olaylar olacak?

Teşkilat'ta Büyük Karar!

Teşkilat'ın yeni bölümünde Hakkı'nın bulduğu ipuçları büyük önem kazanacak. Hakkı, elde ettiği bu verilerle ilgili bir karar vermek zorundadır. Dizinin kritik anlarından birini yaşatacak olan bu isim, yapacağı hamle ile önemli bir harekete imzasını atacak. Seyircilerin en çok heyecanlanacağı sahnenin bu olması bekleniyor.

Ebru'nun Sağlığı Nasıl?

Ebru ve bebeğinin yaşam mücadelesi verdiği sahneler de izleyiciyi etkiliyor. Ameliyat sonrası son durum paylaşılacak. Merminin ikisinden birinin hayatını riske sokması muhtemel gözüküyor. Yeni bölümde Ebru'nun intikam duygusuyla dolduğu ve çok daha farklı birine dönüştüğünü görebiliriz. Bakalım dizide ne gibi gelişmeler bizleri bekliyor olacak. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi yakında yeni bölümü ile ekranlarda olacak.