Tamer Karadağı Kılıç Timi Dizisiyle Dönüyor! Kılıç Timi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Tamer Karadağı Kılıç Timi Dizisiyle Dönüyor! Kılıç Timi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox TV'de yayınlanan Kılıç Timi dizisinin yeni bölümleri ne zaman çekilecek? Savaşçı dizisinin devamı olarak çekilmesi beklenen Kılıç Timi büyük dikkat çekiyor. İzleyiciler, Savaşçı'nın finali sonrası diziden haber beklemişti. İşte beklenen haber geldi. Savaşçı Timi ne zaman başlayacak? Dizide Tamer Karadağlı da oynayacak.

Savaşçı dizisi, hiç beklenmedik şekilde final yaparak seyircileri hayal kırıklığına uğratmıştı. Dizi yapımcısından gelen haberde Savaşçı'nın yerine Kılıç Timi isimli bir dizinin çekileceği bilgisi geldi. Üstelik bu dizinin başrolünde Tamer Karadağlı'yı göreceğiz. Diziden ayrılmadan önce karakterin Orta Asya'da gizli bir göreve katılacağı belirtiliyordu. Haliyle dizinin devam edebileceği mesajı burada verilmişti. Gelinen son noktada Fox TV dizisinin devamı çekilecek mi diye merak ediliyor.

Kılıç Timi'nde Kimler Oynayacak?

Kılıç Timi dizisinde oynayacak oyuncular merak ediliyor. Diziye son olarak katılan  Ediz Hun, Erkan Meriç, Serenay Aktaş, Anıl Tetik ve Ekin Mert Daymaz'ın yanı sıra bir isim daha merak edildi. Kılıç Timi yine Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yayın tarihine ilişkin kesin bir bilgi verilmiyorken oyuncu transferlerindeki son durum nedir?

Sarp Levendoğlu Katılmayabilir

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu'nun farklı bir diziye katılmasından sonra onun yerini Tamer Karadağlı alabilir. Oyuncu transferleri nedeniyle pek çok kişi dizinin nasıl işleyeceğini merak ediyor. Yakın zamanda resmi bir açıklama ile tüm durum netleştirilecektir.