Taçsız Prenses Fox Tv'de Ekranlara Geliyor! Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Taçsız Prenses Fox Tv'de Ekranlara Geliyor! Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Fox TV'nin yeni dizisi Taçsız Prenses'in oyuncu kadrosu belli oldu! Tacçsız Prenses dizisi şimdiden büyük bir ilgi gördü! Bu dizinin içeriği peki ne olacak?

Kadroda; Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, İsmail Hacıoğlu, Seda Akman, Elif Kurtaran, Feride Çetin, Mustafa Kırantepe, Merve Şen ve Merve Bulut gibi pek çok sevilen oyuncuların yer almış olduğu dizinin hikayesi bir çok kişi tarafından ilgi çekti.

Fakat dizi bizlere nasıl bir hikaye sunuyor? Hayatı boyunca hayalperest annesiyle Şirin'in masallarıyla büyümüş Masal, annesinin kalp hastalığı nedeni ile hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanin içerisine hapsolur ve olabildiğince yırtıcı, hırçın ve her kötülüğü yapabilecek bir kız karaktere dönüşür.

Masal'ın ilk destek görecek olduğu kişi öğretmeni Evgin olmuşken işler zaman ile herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolcuğulu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan ise hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculuk da Masal'ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır.

İlk tanıtımı ile dikkat çekmiş olan dizinin yeni tanıtımında Masal karakterinin sevimli dostu Köfte'yle sahneleri şimdiden kalpleri ısıtırken, birlikte yaşayacakları maceralar da büyük merak konusu haline geldi.