Star TV Annemizi Saklarken Dizisinden Umduğunu Bulamadı! Annemizi Saklarken Dizsinden Üstü Çizilebilir!

Star TV Annemizi Saklarken Dizisinden Umduğunu Bulamadı! Annemizi Saklarken Dizsinden Üstü Çizilebilir!

Aile temalı hikayesiyle yayın hayatına başlayan Annemizi Saklarken dizisi, reytinglerde biraz sıkıntı yaşıyor. Dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosuyla ilgili hiçbir problem yok. Ancak az izlenmeler Star TV'yi rahatsız etmeye başladı. İlk iki bölümde düşük izlenmeye sahip olan dizinin kaderi erken final mi?

Annemizi Saklarken dizisinin 3. bölümü ekranlara gelecek. Pek çok kişi dizide yaşanılacak olayları merak etmekte. Öyle ki artık diziyle ilgili çeşitli iddialarda ortaya atılıyor. Hande Doğandemir, Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun başrolde oynadığı dizinin reytingleri bir türlü beklentileri karşılayamadı. Dizinin ilk bölümünde reytinglerde Total ve ABC1 kategorilerinde 14. sırada olduğu görüldü. AB grubunda ise 12. sırada yerini aldı. Pek de fena sayılmayan bir başlangıç yapsa da ilerleyen bölümlerde bunun düzeltileceği düşünüldü. Ne yazık ki 2. bölümde de beklentiler karşılanamadı. Star TV diziye göz kırpmaya başladı.

Dizi Erken Final Yapar mı?

İlginç hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Annemizi Saklarken erken final yapar mı bilinmiyor. Ancak diziye birkaç hafta daha şans verileceği düşüncesindeyiz. Çünkü sahip olduğu konum gereği izleyicilerin beğenisini kazanmış bir diziden söz ediyoruz.

Sosyal Medyada Çok Övüldü

Annemizi Saklarken dizisi hakkındaki sosyal medya yorumlarına bakılacak olursak başta Hande Doğandemir olmak üzere pek çok oyuncunun ve karakterin övgü yağmuruna tutulduğu görülüyor. Bu durum diziyi olumlu etkileyebilir. Şimdilik final kararı verilmedi ve dizi için kritik sürecin yavaş yavaş başladığı öğrenildi.