Son Yaz Dizisi Neden Final Yaptı Ortaya Çıktı! Son Yaz Dizisi Meğer Bu Yüzden Bitmiş!

Son Yaz Dizisi Neden Final Yaptı Ortaya Çıktı! Son Yaz Dizisi Meğer Bu Yüzden Bitmiş!

Son Yaz final kararını aldıktan sonra izleyiciler erken finale çok şaşırmıştı. Dizinin neden bittiği araştırılıyordu. Ortaya çıkan gerçek herkesi şok etti. Fox TV'de yayınlanan Son Yaz neden final yaptı?

Ali Atay'ın da başrolde olduğu yapıma ilişkin bazı gelişmeler paylaşıldı. İzleyiciler bu habere çok şaşırdı.

Son Yaz, Fox TV'de ekranlara geliyordu. Dizide her şey yolundayken bir anda final yapması tepki çekti. Üstelik sezona yeni başlamıştı. Ancak dizideki gelişmeler izleyicileri olumsuz etkiledi. Çünkü hikayenin devam etmesi bekleniyordu. Peki Fox TV'de yayınlanan Son Yaz dizisi neden final yaptı. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı yapım, sosyal medyada önemli bir güce sahipti.

Sosyal Medyada Çok Seviliyordu

Son Yaz dizisinin sosyal medyadaki gücünü görenler onun bir süre devam edeceğini belirtmekteydi. Ancak ortaya çıkan gerçek herkesi şoka uğrattı. Sevilen dizinin yakın zamanda final yapacağı zaten belli oluyormuş. Peki bu nasıl anlaşıldı? Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay ve Alperen Duymaz'lı dizide merak edilen sorular yanıtlandı.

Reytingleri Çok Düşüktü

Dizinin final yapmasındaki nedenin reytinglerindeki düşüş olduğu vurgulandı. Öyle ki bazı reyting gruplarında ilk 10'a bile giremiyordu. Hal böyle olunca alınan karar ile final yapmasının önü açıldı. Şimdi ise dizinin güzel bir son ile bittiğini söyleyebiliriz. Yaşadığı tüm ani gelişmelere rağmen en iyi şekilde finalini yaptı.