Show TV Yalancı Dizisini Yayın Akışından Kaldırıldı!

Show TV Yalancı Dizisini Yayın Akışından Kaldırıldı!

Cuma günü ekranlara gelen Yalancı dizisi 29 Ekim tarihinde yayın akışından kaldırıldı. Bunun ardından dizi severler Yalancı dizisinin yayın akışından neden kaldırıldığını merak ediyor. Dizi ile alakalı resmi açıklama yapıldı. İşte haberin detayları...

Dizi severler Yalancı dizisinin cuma gününden salı gününe alınıp alınmadığını sorguluyor. Show TV ekranlarında cuma akşamı izleyici ile buluşan Yalancı dizisinin yayın akışından neden kaldırıldığı merak söz konusu oldu. Dizinin 29 Ekim Cuma günü yayın akışında olmaması izleyici bir hayli rahatsız etti.

Yalancı dizisi yayın akışından neden kaldırıldı?

Show TV ekranlarında izleyici ile her hafta cuma akşama buluşan Yalancı dizisi hakkında açıklama yapıldı. Yalancı dizisinin cuma gününden salı gününe çekildi ortaya çıktı. Yapılan resmi açıklamaya göre Yalancı dizisi artık salı günü Show TV ekranlarında olacak. Alınan bilgiler neticesinde cuma günü ekranlara Aziz dizisi gelecek.

Twitter üzerinden resmi açıklama yapıldı!

Yalancı dizisi hakkında Twitter üzerinden resmi açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre dizi artık cuma günü yerine salı günü ekranlara gelecek. Dizi severler kanal ve yapım ekibinin neden böyle bir karar aldığını da merak ediyor. Birçok izleyici dizilerin reyting sıralamasında kaçıncı sıraya yerleştiğini de sorguluyor. Yalancı dizisinin kemik izleyici kadrosu, dizinin gün değişikliğinden sonra reyting kaybedeceğini iddia ediyor.

Yalancı dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yalancı dizisinin yeni bölümünde Deniz, Mehmet Emir'i kaçırdı. Deniz'in böyle bir hamleyle neyi planladığını merak söz konusu oldu. Dizi severler ise Yalancı dizisinin yeni bölümünde ne olacağını merak ediyor. Yalancı dizisi salı günü saat 20.00'de ekranlara gelecek.