Show TV Sipahi Dizisi Tanıtıldı! Dizide Kimler Oynuyor?

Show TV Sipahi Dizisi Tanıtıldı! Dizide Kimler Oynuyor?

Sipahi dizisi ilk bölümü ile ekrana geldi. Sevilen yapım hakkında neler biliyoruz? Güncel olarak dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da paylaşıldı. Dizinin ilk bölüm fragmanında bizleri ne bekliyor? Detaylarıyla birlikte sizlere ileteceğiz.

Show TV'nn yeni dizisi Sipahi ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Öyle ki sevilen yapıma ilişkin merak edilenler de yanıt buldu. Peki ya bizleri güncel olarak neler beklemekte? Son zamanlara damgasını vuran oyuncu kadrosu ve konusu ile birlikte dizinin aldığı yol çok beğenildi.

Sipahi'de Kimler Oynuyor?

Sipahi oyuncu kadrosu duyurulmuştu. Dizide Sinan Tuzcu, Erkan Bektaş, Başak Gümülcinelioğlu, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy ve Selçuk Borak oynamakta. Dolayısıyla başarılı oyuncu kadrosu ile birlikte dizinin oldukça iyi bir ivme yakalayacağı düşünülmekte.

Sipahi Dizisi Konusu

"Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir."