Show TV Baba Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Kadrosuna Yeni Oyuncular Katıldı!

Show TV Baba Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Kadrosuna Yeni Oyuncular Katıldı!

Show TV'de yayınlanacak yeni diziyle ilgili transfer gelişmesi yaşandı. Dizinin oyuncu kadrosuna kimin katıldığı belli oldu. Haluk Bilginer, Canan Ergüder ve Tolga Sarıtaş'a eşlik edecek isim AŞK 101 dizisinden. İşte Netflix'ten televizyonlara transfer olan oyuncu hakkında son gelişmeler...

Baba dizisi için hazırlıklar sürüyor. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yanı sıra dizide yer alan oyuncular oldukça kaliteli isimlerden meydana geliyor. Peki diziye başka kim katıldı? Dizinin yakın zamanda yayın hayatına başlaması beklenmekte. Diziyle ilgili yaşanan gelişmelere bu sefer de oyuncu transferi eklendi. Haluk Bilginer'in uzun zaman sonra televizyon dizisinde oynayacak olması da herkesi şaşırtıyor.

Diziye Kim Katıldı?

Canan Ergüder, Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'li diziye katılan yeni isim belli oldu. Songül Öden ve Nihal Yalçın'ın yanı sıra Timur Acar da dizinin oyuncu kadrosunda yerini aldı. Şimdi ise bambaşka bir oyuncunun katılması bekleniyor. O ismin Kubilay Aka olduğu açıklandı. Aşk 101 deneyiminden sonra oyuncunun televizyon dizilerine dönmesi sevindirdi.

Hangi Karakteri Canlandıracak?

Kubilay Aka'nın canlandıracağı karakter Songül Öden ile bağlantılı birisi olacak. Songül Öden'in hayat vereceği Zeynep karakterinin kardeşi olarak karşımıza çıkacak. Dizide iki kardeşi canlandıracaklar. Show TV dizisiyle ilgili en son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ortaya dram konulu bir dizinin çıkacağı belli.