Senarist Açıkladı Kuzey Yıldızı 2 Geliyor!  Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Senarist Açıkladı Kuzey Yıldızı 2 Geliyor! Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncularıyla ilgili gelişme herkesi sevindirdi. Dizinin yayın hayatına başlaması bekleniyordu. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci de oynayacak mı? Kuzey Yıldızı yönetmeninden yeni dizi geldi ve artık yayın hayatına başlamak üzere. İşte dizide yaşanması muhtemel olaylar...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'den yeni bir proje gelebilir. Yeni diziye dair çeşitli gelişmeler yaşandı. Ancak oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı daha çok merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmeninden yeni proje gelecek. İçimizden Biri dizisi başarı sağlayamayınca gözler yeni projeye çevrildi. Yeni dizinin ismi ne olacak? Merakla beklenen soru sonunda yanıt buldu.

Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Gece ve Gündüz isimli dizinin yönetmenliğini Ersoy Güler yapacak. Show TV'de yayınlanması beklenen dizinin yayın tarihi henüz paylaşılmadı. Ancak önümüzdeki haftalarda yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Çünkü dizi için çok sabırsızlanıldı. İzleyiciler, oyuncu kadrosunu da sormakta.

Dizide Kimler Oynayacak?

Gece ve Gündüz dizisinin oyuncu kadrosunda İsmail Demirci ve Aslıhan Güner yer alır mı göreceğiz. Kuzey Yıldızı dizisinden en az bir oyuncunun olması bekleniyor. Bununla ilgili en son detayları bizzat sosyal medya paylaşımları ve çeşitli açıklamalarla öğrenebiliriz.