Sefer Gönül Dağı Dizisinden Ayrılıyor! TRT Ünlü Oyuncu Sefer'in Üstünü Çizdi!

Sefer Gönül Dağı Dizisinden Ayrılıyor! TRT Ünlü Oyuncu Sefer'in Üstünü Çizdi!

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü herkesi şok etti. TRT 1 dizisinde yayınlanan bir sahne izleyicileri ağlatacak. Sefer diziden ayrılabilir. Ferdi Sancar'ın ekranlara veda edeceği konuşuluyor. Peki Zahide bu duruma nasıl bir tepki verecek? Taner ve Dilek henüz öğrenmiş değil.

Gönül Dağı dizisindeki ayrılık haberi yakın zamanda duyurulacak. Sefer'in ölümcül bir hastalığa yakalandığı açığa çıktı. Zahide'nin tüm gerçekleri öğrenmesi karşısında vereceği tepki merak ediliyor. Diziden kim ayrılacak? Sefer, Gönül Dağı'na veda edecek mi? TRT 1 dizisinde üzücü ayrılık yaşanır ise bunun önüne kimsenin geçemeyeceği tahmin edilmekte.

Sefer'in Hastalığını Öğrendi

Kasetteki konuşmayı dinleyen Zahide, artık Sefer'in hastalıkla baş başa kaldığını biliyor. Bu nedenle çocuk haberine karşı o da çok sevinemedi. Hamile olmasına rağmen eşinin ölme riskiyle karşı karşıya kaldı. Gönül Dağı'nın yeni bölümünde neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Öte yandan Taner'in öğrendikten sonraki tepkisi de merak ediliyor.

Ferdi Sancar Ayrılacak mı?

Ferdi Sancar'ın yakın zamanda diziden ayrılması bekleniyor. Eğer farklı bir senaryo yok ise yakında diziden ayrılacağı belgelenecek. Ölümcül hastalıkla duygusal bir veda yayınlanabilir. Ayrıca hikayenin yıllar sonrası gösterilmesi bekleniyor. Çocuğun doğmuş ve babası olmadan büyümüş hali ekrana gelebilir. Elbette yalnızca birkaç yıl sonrası için geçerli olacak. Gönül Dağı'nda yaşanacak gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.