Şebnem Bozuklu’nun Sonunda Yüzü Güldü! Oyuncu Yeni Projesi İle Gündem Oldu

Şebnem Bozuklu’nun Sonunda Yüzü Güldü! Oyuncu Yeni Projesi İle Gündem Oldu

Yetenekli oyuncu Şebnem Bozoklu geçtiğimiz yıl iki büyük üzüntü art arda yaşadı. 2020 yılının başında iddialı bir sunum ile ekranlara çıkan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu Osman Sınav projesi olan Gel Dese Aşk dizisinde başrol oynadı. İşte haberin detayları...

Yetenekli oyuncu Şebnem Bozoklu, Gel Dese Aşk isimli dizide Yasemin karakterini hayat verdi. Bunun ardından pandemi sürecinin ilk dönemlerinde ekranlarda olan dizi, 4 bölümün ardından final yaptı. Gel Dese Aşk isimli dizinin final yapmasının ardından ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan İyi Aile Babası isimli dizide Aslı karakterine hayat verdi.

Ancak bu dizide istenilen reytingleri ulaşamayınca final yapma kararı aldı. Komedi türündeki İyi Aile Babası içinde dizi ekranlara iyi bir başlangıç yapsa da günden güne izleyici kaybı değiştirdikten sonra isim değişikliği yaşayarak 8. bölümün ardından final yaptı.

Şebnem Bozoklu yeni projesini açıkladı

Şebnem Bozoklu yeni projesini açıkladı. Şebnem Bozoklu geçtiğimiz yıl yaşadığı bu şanssızlığın ardından yeni sezona farklı bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncu Hamlet isimli dizide Nagihan karakterine hayat verecek. Şimdilerde tatil yapan Şebnem bozoklu Instagram hesabından tatil pozlarını paylaşarak keyfinin yerinde olduğunu bir kez daha ispatladı.

Bozuklu ikinci projesini de açıkladı

Bozuklu ikinci projesini de açıkladı. Tatilde dinlendiğini söyleyen ve bunu paylaşımlarıyla ispatlayan oyuncu, paylaştığı fotoğraflar ile de büyük beğeni topladı. Bunun dışında 2021 ve 2022 sezonunda FOX TV'de ekranlara gelecek olan Elbet Bir Gün isimli dizinin başrolünde de yer alacak. Önümüzdeki günlerde çekimleri başlayacak olan projede Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu abla kardeş karakterini canlandıracak.

Nesibe karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan Şebnem Bozoklu yeni sezonda dram projesi ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Dizide Şebnem Bozoklu dışında Muhammet Uzuner oyuncu kadrosunda bulunuyor.