Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları Diziden Ayrılıyorlar! Sadakatsiz'de Oyuncu Depremi

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları Diziden Ayrılıyorlar! Sadakatsiz'de Oyuncu Depremi

Sadakatsiz'in yeni bölümünde önemli bir ayrılık yaşanması bekleniyor. Başarılı oyuncular diziden ayrılmak üzere. Peki diziye neden veda ediyorlar? İlk bölümden beri ekranda gördüğümüz ünlü oyuncu artık Kanal D dizisinde oynamayacak. İşte şok gelişmeye dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Sadakatsiz dizisinde bir süredir oynayan iki oyuncunun da ekranlara veda edeceği öğrenildi. Pek çok kişinin beklediği dizide ne gibi gelişmelerin yaşanacağı merak ediliyor. Yeni bölümle beraber iki önemli ismin ayrılığına şahitlik edeceğiz. Özellikle de Bahar karakterinin ayrılığı çok konuşulacak. Peki diziden kimlerin ayrılması bekleniyor?

Bahar ve Melih Diziden Ayrılacak

Bahar ve Melih karakterinin yeni sezonda evlendiği öğrenilmişti. İkilinin mutluluğu gözler önüne serildi. İlk başta anlaşamasalar da zamanla ilişkilerini güçlendirdiler. Şimdi ise evliler ve hayatlarından memnunlar. Aslında Bahar'ın aklında olan şey buralardan çekip gitmek. Melih'i de yanına alarak farklı bir yerde yaşamayı çok istiyor. Bunu Asya'ya da dile getirmişti. Daha sonra dizide yalnızca bu sahne ile görüldü.

Yeliz Kuvancı Artık Yok!

Yeliz Kuvancı ile Ali İl'in ekranlara veda edeceği öğrenildi. İki oyuncu da ekranlarda çok az gözükmeye başladı. Bu da demek oluyor ki ayrılık öncesi kendilerinin vedasına hazırlık yapılıyor. Melih ve Bahar karakterindeki hikayede sona doğru geliyoruz. Kanal D'de yayınlanan dizide iki önemli isim dizideki yaşantısına son verecek.