Sadakatsiz Dizisi Dünya Rekora Kırıyor!

Sadakatsiz Dizisi Dünya Rekora Kırıyor!

Sadakatsiz yeni bölümü yayınlanırken bir yandan global başarılar elde ediyor. Dizinin onlarca farklı ülkede ekrana geldiği öğrenildi. Üstelik bazı ülkelerde ödüle dahi layık görüldü. Cansu Dere'nin ödül almak için İspanya'ya gittiğini biliyoruz. Sadakatsiz hangi ülkelerde yayınlanıyor?

Sadakatsiz dizisi, son zamanların en çok dikkat çeken yerli yapımları arasında gösterilmekte. Her ne kadar uyarlama bir dizi olsa da kendine has replikleri olan karakterlerinden tutun da olayların işlenişine kadar ki süreçte dizi kendi özgünlüğünü ortaya koydu. Bu nedenle Sadakatsiz ayrı bir sevildi. Kanal D ekranlarında yayınlanan yapım 65 farklı ülkede de yayın hayatına devam ediyor. Güney Amerika ülkelerinde Sadakatsiz'e ilgi büyük. Üstelik İspanya'da dizi ve oyuncuların aldıkları ödüller gözden kaçmadı.

Cansu Dere Ödül Aldı!

İspanya'da Cansu Dere'nin ödül aldığı biliniyor. Aynı zamanda diziyle oyuncunun PRODU ödüllerine aday gösterilmesi dikkat çekti. Güney Amerika'nın çeşitli ülkelerinde de yayın hayatına başladığı bilgisi geldi. 65 farklı ülkede oluşu Türk dizilerinin dünyadaki yerini en iyi şekilde özetliyor. Sağlanan bu başarı da en başta Cansu Dere olmak üzere diğer oyuncuların kariyerleri açısından çok önemli. Melis Sezen ve Caner Cindoruk da ön plana çıkıyor.

İzlenme Rekorları Kırdı

Sadakatsiz dizisi yalnızca yayınlanmakla kalmıyor. Aynı zamanda yayınlandığı ülkeleri bir kısmında izlenme rekorları da kırıyor. Dizi basit bir yapımdan çok daha fazlası konumunda. Aldatma üzerine başlayan bir hikayeyi güzelce ilerleten dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak hep birlikte izleyeceğiz.