Oktay Kaynarca'dan Yeni EDHO Açıklaması Geldi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Başlıycak Mı?

Oktay Kaynarca'dan Yeni EDHO Açıklaması Geldi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Başlıycak Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayından kaldırılması seyircileri üzmüştü. Ancak Oktay Kaynarca'nın diziyle ilgili açıklaması çok daha fazla konuşuldu. Son zamanlara damgasını vuran bu olayda ATV'de ekrana gelmiş olan dizi devam edecek mi? İşte diziyle ilgili yeni gelişmeler...

Oktay Kaynarca'nın başrolde oynadığı EDHO dizisi, büyük ilgi görüyordu. Ancak yeni sezonun yayınlanamamasıyla beraber ATV'den gelen karar dizinin yayından kaldırılması yönünde oldu. Dizi artık ekrana gelmeyecek gibi gözüküyor. Fakat son zamanlarda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın hayatına farklı bir kanalda devam edebileceği söylenmekteydi. Bu iddialara karşılık Oktay Kaynarca'dan şaşırtıcı bir çıkış geldi. Ünlü oyuncu neler söyledi? ATV dizisi 200. bölümü ile ekrana gelecek mi?

EDHO Tekrar Yayınlanacak mı?

Oktay Kaynarca'ya göre EDHO dizisi bir daha yayınlanmayacak. En çok ortaya atılan farklı bir kanalla anlaşıldığı yönündeki iddialar da asılsız çıktı. Çünkü dizinin başrol oyuncusu bizzat bu açıklamaları reddetti. Hal böyle olunca ATV'deki diziyi severek izleyen seyirciler bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. 7. sezonuna yeni başlamış ve oyuncu kadrosunda değişiklik yapmış bir dizi hemen sonlandırıldı. Oysa ki önemli isimlerin diziye katıldığı biliniyordu. Tüm bu gelişmelerle beraber oyuncular artık hangi yapımlarda boy gösterecek merakla beklemekteyiz.

EDHO Neden Bitti?

EDHO dizisinin bitmesi yapımcı ile kanal arasında yaşanan anlaşmazlık sonucu meydana geldi. Oyunculara maaş zammı yapılmayınca yapımcı tepkisini ortaya koymuştu. Ancak kanalın tepkisi daha ağır oldu ve dizi yayından kaldırıldı.