Oktay Kaynarca'dan Yeni Dizisi İçin Sevindiren Haber Geldi! EDHO 2 İçin Yeni Tarih verildi..

Oktay Kaynarca'dan Yeni Dizisi İçin Sevindiren Haber Geldi! EDHO 2 İçin Yeni Tarih verildi..

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili bazı gelişmeler yaşanıyor. Öyle ki EDHO dizisini aratmayacak bir yapım gelecek. EDHO 2 için neler söyleniyor? Yeni dizide hangi karakteri canlandıracak? İşte dizinin yayın tarihi ve çok daha fazlası haberimizde yerini alacak.

Oktay Kaynarca, sonunda beklenen müjdeyi verdi. Başarılı oyuncu, bir süredir EDHO dizisiyle gündeme gelmekteydi. Kurmuş olduğu yapımcılık şirketi, ATV ile anlaştı. Dolayısıyla yeni bir projenin geleceği öğrenildi. Peki ya ekrana hangi dizi ile gelecek? EDHO'nun 2. versiyonu ile gelmesi durumunda reyting patlaması yaşanacağı biliniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili bilinmeyenler haberimizde yerini alacak.

Yeni Dizi Çekimlerine Başlanacak!

Dizinin çekimleri yakında başlıyor. Ne zaman yayın hayatına başlayacağı ise haber edildi. Ünlü oyuncu, beklentilerinin Eylül ayında dizinin ekrana gelmesi yönünde olduğu ifade etti. Bu da demek oluyor ki dizi yakında ekranda yer alacak. Öyle ki artık EDHO dizisini beklememize de gerek kalmayabilir.

Karakteri de Belli Oldu!

Ünlü oyuncunun dizide canlandıracağı karakter de belli oldu. Oktay Kaynarca'nın karşımıza Cezayir karakteri ile çıkacağı kesinleşti. Bu güzel haberin ardından izleyiciler heyecanla beklemeye başladı. Çünkü dizinin konusu eski başrol oynadığı yapım ile benzerlik gösterebilir.