Mucize Doktor dizisine yeni gelişme Ünlü Oyuncu Diziye Resmen Katıldı!

Mucize Doktor dizisine yeni gelişme Ünlü Oyuncu Diziye Resmen Katıldı!

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümüne ünlü oyuncu damgasını vuracak. Fox TV'de yayınlanan diziye yeni isim dahil oluyor. Oyuncu kadrosundan güncelleme yapmaya karar veren diziye kim katıldı? işte detaylar..

Mucize Doktor'a katılan oyuncunun canlandıracağı karakteri de açıklıyoruz.

Mucize Doktor'a Yasemin Szawlowski Katıldı!

Güzelliği ile büyüleyen Yasemin Szawlowski, Mucize Doktor dizisinde oynayacak. Polonya asıllı oyuncunun gösterdiği oyunculuk performansı da çok beğeniliyor. Daha önce Vatanım Sensin gibi önemli dizilerde oynadı. Hangi karakteri canlandıracağı konusu da aniden gündeme taşındı. Ali Vefa ile iyi bir ikili olacağı düşünülüyor. Ancak hali hazırda Nazlı karakteri ile evleneceği için böyle bir şeyin mümkün olmadığı belirtildi. Yine de dizide aktif şekilde rol alacağından dizideki diğer karakterler ile etkili performans göstereceği biliniyor.

Tuğçe Karakterini Canlandıracak

Fox TV'de yayınlanan dizide oynayacak olan Yasemin Szawlowski, Tuğçe karakterine hayat verecek. Doktor olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Eğer doktor olmaz ise muhtemelen hemşire olacaktır. Sağlık alanıyla bağlantılı bir dizide iki meslekten birine sahip karakteri canlandırması yüksek ihtimal. Dizinin son zamanlarda reyting kaybı yaşadığını düşünecek olursak yerinde bir oyuncu transferi diyebiliriz. Üstelik oyuncunun da kritik bir zaman diliminde rol alması onu daha da değerli kılacak.

Yasemin Szawlowski Ne Zaman Oynayacak?

Yasemin Szawlowski'nin Mucize Doktor'da oynayacağı tarih henüz belli değil. Ancak en kısa süre içerisinde oyuncu kadrosuna katılarak dizide adından söz ettirecektir. Son zamanlarda  diziyle ilgili çok fazla final haberi yapılıyordu. Bu sayede final iddiaları askıya alınabilir. Çünkü Mucize Doktor'un yeni sezon onayı alabilmek için önemli bir çaba sarf edeceği düşünülüyor. Eğer Fox TV ve dizi yapımcı şirketi aralarında anlaşma sağlar ise Mucize Doktor dizisini önümüzdeki sezonda da izleyebiliriz.

Yasemin Szawlowski'den Bir İlk!

Daha önce rol aldığı dizilerde hayat verdiği karakterlerin hepsi yabancıydı. İlk defa Türk karakteri canlandıracak. Bu da oyuncu açısından önemli bir deneyim diyebiliriz. Ayrıca izleyiciler de bir süredir ünlü oyuncunun Türk karakterini canlandırmasını bekliyordu. Bakalım Mucize Doktor'un yeni bölümünde nasıl bir performans sergileyecek. Ünlü oyuncunun dizinin enleri arasına girmesi bekleniyor. Gerek oyuncu performansı ve gerekse verdiği izlenim ile başarılı olması kaçınılmaz.