Misafir Dizi Oyuncusu Nazan Deliye Döndü! Misafir Dizi Oyuncusu Nazan'ın Başı Beladan Kurtulmuyor!

Misafir Dizi Oyuncusu Nazan Deliye Döndü! Misafir Dizi Oyuncusu Nazan'ın Başı Beladan Kurtulmuyor!

Misafir dizisinde Nazan karakterine hayat veren Selen Öztürk ön plana çıkmayı başardı. Gece’nin annesi olan Nazan hayatını illegal yollarla kazanmaya çalışan bir kadındır. Gece ise hafızasını kaybettiği için annesini hatırlamıyor. İşte haberin tüm detayları...

25 Kasım Perşembe akşamları ekranlara gelecek olan Misafir dizisi 3. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken Misafir dizisi reytinglerde istenilen başarıyı elde etmeye hazırlanıyor. Umut aşılayan ve naif bir dizi olması yönünde ön plana çıkan Misafir dizisi birçok duyguyu bünyesinde barındırarak izleyicilerin beğenisine sunacak. Ayrıca dizinin yeni bölümünde reytinglerde nasıl bir başarı yakalayacağı da şimdiden izleyiciler tarafından merak söz konusu oldu.

Misafir dizisi reyting sonuçlarında yükseldi

Perşembe rekabetine dahil olmaya hazırlanan Misafir dizisi iyi reytingler elde etmekte zorlandı. Alınan bilgiler neticesi Misafir dizisinin 3. bölümü de bir miktar da olsa reytinglerde yükseliş sergiledi. Yapımın geleceği adına büyük önem taşıyan Misafir dizisinin yeni bölümünde ki detaylar de merak ediliyor. Buğra Gülsoy, Hazal Kaya ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde yer aldığı Misafir dizisinde Nazan karakteri ile Selen Öztürk de ön plana çıktı. Ayrıca dizinin yeni bölümünde yaşanacak olan gelişmeler de bir bir belli oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde reytinglerde iyi sonuç aldığı ortaya çıktı.

Misafir dizsinin yeni bölümünde neler olacak?

Nazan, Gece’nin annesi olarak ön plana çıkmayı başardı. Bunun ardından Erdem’in evine gelen Nazan tüm okları üzerine çekti. Gece ise annesine karşı duyduğu öfkeyi dizginleyip kimliğini korumanın yollarını arayacak. Gece gerçeklerin ortaya çıkması ile korkuya bürünür. Bunun ardından Giray ve Erdem'in gerçekleri erişmesi ise an meselesidir. Nazan ve Gece bir defa daha karşı karşıya gelir fakat Gece’nin aldığı bir karar ile Nazan deliye döner. Ayrıca Nazan kendisi ile birlikte peşinde büyük bir tehlikede getirir. Misafir dizisi bu akşam 3. bölümü ile FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.