Menajerimi Ara Dizisinde Hangi Ünlü Üç Kez Konuk Oldu?

Menajerimi Ara Dizisinde Hangi Ünlü Üç Kez Konuk Oldu?

Menajerimi Ara Dizisinde ünlü kişi üç kez diziye konuk oldu. Bu durum sosyal medyada paylaşım durumunda oldu detaylar haberimizde.

Star TV’nin gözdesi olan Menajerimi Ara dizisinde yer alan konuk oyuncularıyla birlikte farklı hikayeler dönüyor. Bu yüzden konuk oyuncu olmasıyla birlikte izleyiciler tarafından paylaşılmaya ve tavsiye edilmesi durumu da oluşuyor. Reytingleri oldukça yeterli olan dizide her bölümde farklılarıyla hareket ediyor. Sosyal medyada tekrardan bölümüyle ilgili İrem Dericinin sürekli olması sebebiyle izleyiciler tarafından paylaşımlar yapıldı.

İrem Derici Kadroya Dahil Edilsin

Son dönemlerde İrem Dericinin popülerliği oldukça artış gösteriyor. Konuk oyuncu olarak katıldığı Menajerimi Ara dizisinde oyunculuğu oldukça beğenilmeye başladı. Bu yüzden yaptıkları bölüm sonrasında sosyal medya hesaplarında İrem Derici kadroya dahil edilmeli altında paylaşımlar yapılıyor. Geldiği bölümlerde oldukça komik ve eğlenildiği görünen seyirciler kalmasından memnun olduğu da görülüyor. Daha önce iki kez konuk olmasıyla birlikte tekrardan yer alması acaba kadroya dahil olur mu soruları da yer aldı. Şarkıcı rolü olmasının bir yanda oyunculuk ve eğlenceli karakteriyle bütünleşen kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Menajerimi Ara 26.Bölüm Özeti

Dizinin bölümünde Barış ve Dicle içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışmaktadır. Serkan ve Feris hamilelik durumunu öğrenmesi birlikte çaresizlikleri görülüyor. Menajerlerin sektörleri adına kapılar açılmaya başlanıyor. Dizinin bölümünde Sevgililer Günü konsepti yer alıyor. Dicle ve Barış zor durumda kaldıklarını sahneler yer alıyor. BU yüzden ipuçları fragmana yer verilmiş. Feris ve Serkan ne tür durumda hareket edecekleri de merak ediliyor. Dicle ve Feris arasında bazı sahneler de yer alacak.

Menajerimi Ara Kadrosu

Menajerimi Ara kadrosunda yer alan kişiler Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Serhan Teoman, Deniz Can Aktai ve Ayşenil Şamlıoğlu kadrosuyla birlikte oldukça izlenen kitleye sahip bir şekilde ilerliyor. İlerleyen bölümlerde ne tür değişiklikler olacak merakla beklenen konuma geldi.

Menajerimi Ara Saat Kaçta

Menajerimi Ara dizisi Star TV ekranlarında yer almasıyla birlikte her Pazar saat 20.00 da yayına giriyor. Her hafta farklı hikaye ve sürprizleriyle ilerleyen dizide en iyi şekilde ilerlemeye devam ediyor. Yer aldığı konular ve hikayesi izleyicilere farklı geldiği için oldukça tutulur durumda oldu.