Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Merve Dizdar Ömer Dizisinde Yer Alacak! Ömer Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Merve Dizdar Ömer Dizisinde Yer Alacak! Ömer Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Merve Dizdar, Erşan Kuneri ve Masumlar Apartmanı'ndan sonra bambaşka bir proje ile karşımıza çıkıyor. Bu dizide sergileyeceği performans çok konuşulacak. Ünlü isimle ilgili bizleri neler bekliyor? Güncel detaylar ve dahasını da sizlerle paylaşacağız.

Merve Dizdar, son döneme Masumlar Apartmanı dizisi ile vurdu. Başarılı oyuncunun oynadığı bu dizide elde ettiği başarı dikkat çekti. Erşan Kuneri dizisinde de severek izlendi. Şimdi ise yine bambaşka bir dizi ile karşımıza çıkacak. Oyuncunun yer alacağı diziyi izleyince sizler de şaşıracaksınız.

Shitsel Dizisi Uyarlaması Geliyor

İsrail dizisi Shitsel'in uyarlaması çekilecek. Dolayısıyla bu detaylar birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Merve Dizdar, Ömer isimli uyarlama dizide oynayacak. Musevi bir aileyi konu alan dizide bizleri başka nelerin beklediği zamanla belli olacak. Öte yandan bazı detaylar da paylaşılacak.

Merve Dizdar Başrolde!

Merve Dizdar, Selahattin Paşalı ile birlikte başrolde oynayacak oyuncular arasında yerini aldı. Başarılı isimle ilgili bu detay sonrasında bizleri başka nelerin beklediği de yanıt bulacak. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. Öte yandan detaylar ve dahası da ortaya çıkacaktır.