Masumlar Apartmanı'nda Han Akıl Hastanesine Kapatılacak! Naci Diziden Ayrılacak!

Masumlar Apartmanı'nda Han Akıl Hastanesine Kapatılacak! Naci Diziden Ayrılacak!

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde Naci'nin sağlığı gittikçe kötüleşecek. Naci'ye hayat veren Tansel Öngel diziden ayrılacak. Han ise İnci'nin planı ile akıl hastanesine kapatılacak. Safiye ve Naci'nin ilişkisi bitiyor...

Masumlar Apartmanı dizisinde öyle olaylar yaşanacak ki izleyiciler bu duruma isyan edecek. Çünkü Han'dan Gülben'e pek çok kişi ruhsal bunalım yaşayacak. İnci ve Han arasında yaşanan kavganın boyutu iyice artacak. Bundan sonraki süreçte İnci'yi o kadar da iyi göremeyebiliriz. Naci, İnci'ye neler söyleyecek? 

Han Akıl Hastanesine Kapatılacak!

Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Han'ın akıl hastanesine kapatması an meselesi. Üstelik bunu yapacak kişi de bizzat İnci olacak. Peki Naci, İnci'ye neler söyledi? İnci'nin duydukları sonunda büyük bir kriz geçireceği ve Han için önemli bir hamle yapacağı belirtiliyor. Naci'nin verdiği sır, Han'ın kaderini etkileyecek. Ayrıca Naci'yi de büyük bir felaket bekliyor. Safiye'nin kardeşi Gülben'de farklı bir olayın kurbanı olacak.

Gülben Ölmek İsteyecek!

Gülben, sokak ortasında bıçaklanan birini görecek. Bıçaklayan kişinin yakasından tutarak kendisini de öldürmesini isteyecek. Büyük bir sinir krizi geçirecek ve soluğu hastanede alacak. Masumlar Apartmanı'nın bu bölümü hiç de umutlu geçmeyecek. Tüm sezonun olumsuzlukları tek bir bölümde toplanıyor. Peki Masumlar Apartmanı dizisi final yapacak mı?

Naci Diziden Ayrılabilir!

Naci'nin hasta olduğu ve öleceği bir kez daha vurgulanıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde oyuncu ayrılığı yaşanabilir. Çünkü Naci'nin ölümü Tansel Öngel'i diziden koparacak. Sezon finalinde Naci'nin ayrılması bekleniyor. Eğer yeni bölümde sağlığıyla ilgili olumlu bir gelişme yaşanmazsa izleyiciler Naci'yi son defa görebilir. Safiye sevdiği adamı kaybetmemek için elinden geleni yapacak. Ancak yaşadığı bu şok karşısında ne yapacağını bilmiyor.

Masumlar Apartmanı Senaristine Tepki Büyük!

Her şey güzel giderken Masumlar Apartmanı dizisinin senaristine tepki gösterildi. İzleyiciler dizinin bir anda değişmesi karşısında şaşkınlık yaşadı. Sosyal medya üzerinden tepki gösterdiler. Çünkü reyting rekorları kıran dizinin ani bir biçimde değişmesi sevilen yapımın tüm heyecanını bozdu. Yine de yeni bölümde neler yaşanacak öğreneceğiz.