Maraşlı Dizisi Kaldığı Yerden Tekrar Başlıyor! ATV'den Maraşlı İçin Çekim Kararı Geldi mi?

Maraşlı Dizisi Kaldığı Yerden Tekrar Başlıyor! ATV'den Maraşlı İçin Çekim Kararı Geldi mi?

Maraşlı dizisiyle ilgili güzel bir haber geldi. Kısa süre içerisinde final yapan ve reytinglerine rağmen izleyicilerine veda eden dizi, yeniden ekranlara gelecek. ATV'de ekrana gelmesi planlanan dizinin yayın saati de açıklandı. Peki Maraşlı dizisinin yeni bölümleri çekilecek mi? Alina Boz ve Burak Deniz'i tekrar izleyeceğiz...

Maraşlı dizisi, hızlı şekilde yükseldiği reytinglerde aniden final yaparak izleyicileri hayal kırıklığına uğratmıştı. Dizideki bu gelişme büyük dikkat çekerken, bir yandan da yapıma ait çeşitli gelişmelerine yaşanmasına yol açtı. ATV'deki dizinin aylar sonra yeniden başlayabileceği belirtildi. Çekimleri ne zaman başlayacak merak ediliyor. Yeni bölüme ilişkin merak edilen tüm gelişmelerden bahsedeceğiz. Özellikle de başrolde oynayan Alina Boz ve Burak Deniz aşkına tekrardan değinilecek mi merak ediliyor.

Maraşlı Yeniden mi Çekilecek?

Maraşlı dizisinin ATV ekranlarında yayınlanacağı gelişmesi yaşandı. Dizinin 5.35'te dizinin tekrar bölümleri ekrana gelecek. Haliyle dizi için büyük bir umut doğdu. Çünkü tekrar bölümlerinin düzenli olarak yayınlanması akıllara izleyici kitlesinin toplanarak yeni bölümlere hazırlık yapılacağı düşüncesini uyandırıyor. Ancak dizinin yeni bölümlerine ilişkin güncel bir açıklama yapılmış değil.

26. Bölümde Final Yapmıştı

Maraşlı dizisi, yalnızca 26 bölüm yayınlanmış ve sonrasında final yaparak yayın hayatını sonlandırmıştı. Haliyle dizinin sona ermesi izleyicileri biraz üzdü. Maraşlı dizisindeki son gelişmeler heyecanla takip edilecek. Bakalım ATV dizisi yeni bölümleriyle izleyicilere yeni bir heyecan yaratacak mı?