Mahkum Dizisinde Türkiye'de Görülmemiş Sahne! Mahkum Dizisi ses getirdi..

Mahkum Dizisinde Türkiye'de Görülmemiş Sahne! Mahkum Dizisi ses getirdi..

Mahkum'un yeni bölüm fragmanında Barış'ın Savcı'nın saldırısına uğradığı sahneler yayınlandı. Fox TV dizisinde neler olacağına dair az çok bilgi sahibi olduk. Peki Savcı katil mi olacak? Dizinin 7. bölümü oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. İşte Barış Yesari'nin başına gelecek olaylar...

Fox TV'de yayınlanan Mahkum dizisinde dikkat çeken bir fragman yayınlandı. Dizide izleyicileri neler beklediği merak ediliyor. Pek çok kişi ne olduğuna anlam veremezken, Savcı'nın elindeki tüm gücünü kullanarak Barış'tan intikam alma hazırlığında olduğu görüldü. Peki dizinin yeni bölümünde Barış öldürülecek mi? Elinde keskin bir aletle hareket eden Savcı, aynı hapishanede oldukları için Barış'ı sıkıştırıyor. İşte her şey bu andan sonra çok garip bir hal alacak.

Savcı Gerçekten Katil Olacak mı?

Kızına ve eşine yapılanların sorumlusunu arayan Savcı, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bir yandan kendisine atılan iftirayı temizlemeye çalışırken, diğer yandan katilin peşine düştü. Savaş'ın katilinin de Barış olduğu öğrenildi. Dolayısıyla dizide çok büyük sahneler yayınlanacak.

Onur Tuna Alkış Topladı

Hem İsmail Hacıoğlu hem de Onur Tuna büyük alkış topluyor. Dizinin bir sahnesi izleyicilerin tüylerini diken diken etti. Yayın hayatına yeni başlayan dizi, reytinglere sahip olma konusunda zorluk çekmiyor. Fox TV'nin en iddialı yapımlarından biri haline geldi.