Kuruluş Osman Dizisine Dünyaca Ünlü Oyuncu Katıldı

Kuruluş Osman Dizisine Dünyaca Ünlü Oyuncu Katıldı

Kuruluş Osman, yeni bir oyuncuyu bünyesine kattı. Oyuncu kadrosunda yer alan o isim, dünyaca ünlü filmlerde oynadı. ATV'deki diziye katılması nedeniyle bir anda gündem oldu. Kuruluş Osman'a hangi oyuncu katıldı? Bir süredir ekranlarda gözükmeyen o isimle ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Kuruluş Osman dizisi, yeni sezonunda bomba sahnelerle seyircilerin beğenisini kazanıyor. Dizide yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği dizide oyuncu transferi gerçekleşti. Diziye katılan oyuncu ise dünyanın yakından tanıdığı bir isim. Çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Adından söz ettiren oyuncunun Alman Yazmeen Baker olduğu açıklandı. Dizinin yeni bölümüne damga vurması beklenen o isim seyircileri harekete geçirdi.

Yazmeen Baker Kuruluş Osman'da!

Yazmeen Baker'in ATV dizisi Kuruluş Osman'a katılması büyük ses getirdi. Hali hazırda reyting rekorları kıran dizinin bu sefer daha fazla izleyici kitlesine hitap edeceği konuşuluyor. Burak Özçivit ile beraber oynayacak olması da ayrı bir gelişme. Bakalım başarılı isim dizide hangi karakteri canlandıracak?

Dizide Hangi Karakteri Oynuyor?

Başarılı ve güzel oyuncunun Kuruluş Osman'daki karakteri tamamen sürpriz olacak. Bu sayede dizi yakından takip edilecek. ATV'nin en fazla izlenen yapımları arasında bulunan Kuruluş Osman, izleyicileri mest edeceğe benziyor. Önümüzdeki haftalarda diziyle ilgili yeni gelişmeler yaşanacaktır. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor.