Kurtlar Vadisi Oyuncuları Tek Tek Teşkilat Dizisine Katılıyor! Mematiden Sonra O İsimde Teşkilat Dizisine Katıldı

Kurtlar Vadisi Oyuncuları Tek Tek Teşkilat Dizisine Katılıyor! Mematiden Sonra O İsimde Teşkilat Dizisine Katıldı

Teşkilat dizisine katılması beklenen ünlü oyuncunun kim olduğu belli oldu. Kurtlar Vadisi'nde oynayan ünlü oyuncu, yıllarca önemli bir lakap ile dizide yerini aldı. Şimdi ise yıllar sonra oyunculuğa geri dönüyor. TRT 1 ekranlarında Teşkilat'ta oynayacak. İşte oyuncunun ismi ve canlandıracağı karakter...

Teşkilat dizisine katılan oyunculardan sonra yeni isimlerle de anlaşıldı. Özellikle de Gürkan Uygun'un diziye dahil olması sevindirmişti. Şimdi ise başka bir Kurtlar Vadisi oyuncusu ile anlaşıldığı iddia ediliyor. Sosyal medyada ortaya çıkan bir videodan sonra Güllü Erhan'ın diziye dahil olacağı vurgulandı. Peki TRT 1 dizisine gerçekten Güllü Erhan mı katılacak?

Güllü Erhan Diziye Katılıyor mu?

Henüz net bir açıklama olmasa da Güllü Erhan'ın diziye katılması beklenmekte. Bu gelişme ile birlikte pek çok kişi sevinecektir. Çünkü kendisini Kurtlar Vadisi dizisiyle tanıyanlar onun ne kadar eğlenceli bir karakter ve başarılı bir oyuncu olduğunu biliyorlar. Şimdi ise Teşkilat'ta boy göstererek adından söz ettirecek.

Dizide Kimi Canlandıracak?

Güllü Erhan olarak bildiğimiz Erhan Ufak'ın, dizide kimi canlandıracağını henüz bilmiyoruz. Dolayısıyla dizinin oyunu kadrosuna dahil olduğu vakit kendisiyle ilgili çeşitli gelişmelere ulaşacağız. Başarılı oyuncunun reytingleri artıracağına kesin gözle bakılıyor. Hali hazırda zirvede olan Teşkilat dizisi ise daha da fazla başarı elde edecek.