Kırmızı Oda Reytinglerde Çakıldı! Acun Ilıcalı'dan Kırmızı ODA Kararı Geldi

Kırmızı Oda Reytinglerde Çakıldı! Acun Ilıcalı'dan Kırmızı ODA Kararı Geldi

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümleri eskisi kadar izlenmiyor. Rakip dizilerin reytinglerde yükselmesi herkesin dikkatini çekti. Peki TV8 dizisi Kırmızı Oda'nın reyting sonuçları ne durumda? Dizinin güncel verileri açıklandı ve Cuma günü yayınlanan yapıma dair reyting bilgilerini paylaşıyoruz.

Cuma günü ekrana gelen Kırmızı Oda'nın yeni reyting sonuçları belli oldu. Pek çok kişi geçen sezon zirveyi dahi görmüş olan dizinin neden bu kadar az izlendiğini merak ediyor. Rakiplerine karşı daha da zor durumda kalan Kırmızı Oda'nın final yapıp yapmayacağı bu sezon kesinleşecek. TV8 dizisinin yanı sıra Aziz'deki yükseliş gözlerden kaçmadı. Show TV'nin önemli bir dizi ile ekrana geldiğini görüyoruz. Her geçen gün seyirci kitlesini artıran ve reytinglerde de yükselen yapıma dair çeşitli detayları paylaşacağız.

Kırmızı Oda Reyting Sonuçları

Kırmızı Oda dizisinin reyting sonuçlarına göz attığımızda ABC1'de 5. sırada iken AB'de 3. ve tüm kişiler kategorisinde 9. sırada olduğunu öğrendik. TV8 dizisinin bu reyting sonuçları normal bir dizi için ideal olabilir fakat söz konusu Kırmızı Oda olduğunda eski hali ile kıyaslanır ise düşük kaçıyor. Bu nedenle dizinin toparlanması adına izlenme oranlarının artması gerekmekte. Oyuncu transferleri ile durumun eskiye dönmesi mümkün olabilir. Önümüzdeki haftalarda hikayede değişiklik yapılması bekleniyor.

Aziz Dizisi Şaşırttı

Aziz'in AB ve ABC1'de birinci olması şaşkınlık yarattı. Tüm kişiler kategorisinde de üçüncülüğe yerleşerek adından söz ettirdi. Geçmiş zamanlarda yaşananları kurgu şeklinde anlatan dizinin başrolünde Murat Yıldırım oynuyor.