Kırmızı Oda Dizisinden Ayrıldı! Ünlü Oyuncu O Diziye Geçti

Kırmızı Oda Dizisinden Ayrıldı! Ünlü Oyuncu O Diziye Geçti

Kırmızı Oda dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken ünlü oyuncu yeni diziye geçiş yaptı. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü isim başrolde oynayacak. TV8'deki dizide oynamış olan hangi oyuncu yeni dizide rol alacak? İşte Kırmızı Oda'ya adını altın harflerle yazdırmış o isim...

Kırmızı Oda'nın yeni bölümü ilgiyle takip ediliyor. Ancak daha önceden dizide uzunca süre yer almış biriyle ilgili gelişme yaşandı. Oyuncunun yeni bir dizide başrol oynayacağı bilgisi iletildi. Leyla Lydia Turgutlu'nun rolünü kapan ünlü isim kim merak ediliyor. TV8'de yayınlanan dizide oynadığı süre boyunca seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Oyuncu Yeni Dizide Oynayacak

Melisa Aslı Pamuk'un yeni dizisi açıklandı. Daha önce kendisini Mitra karakteri ile görmüştük. Seyircilerin beğenisini kazandığı için bir sonraki projesi de merak edildi. Oyuncuya dair yaşanan bu gelişmede beIN CONNECT için bir dizide başrol oynayacak. Burada yayınlanacak dizinin ismi ise Hayaller ve Hayatlar olarak açıklandı. Dizideki karakteri de kesinleşmişe benziyor.

Setenay'ı Canlandıracak

Melisa Aslı Pamuk'un Setenay karakteri ile dizide yer alacağı öğrenildi. Başarılı ismin dizi çekimlerine ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Ancak kısa süre sonra yayın tarihine ilişkin çeşitli gelişmeler elde edeceğiz. Aybüke Pusat ve Serkay Tütüncü de kendisine eşlik edecek. Oyuncu kadrosunda önemli isimler olacak.

Çekimler 25 Aralık'ta!

Eğer bir aksilik yaşanmaz ise dizi çekimlerinin 25 Aralık'ta başlaması uygun görüldü. Birkaç hafta içerisinde dizinin ilk bölüm çekimleri tamamlanacak. Bakalım dizi seyirciler tarafından sevilecek mi?