Kırmızı Oda Dizisi Yayından Kalktı! Üzücü Haberi Acun Ilıcalı Duyurdu

Kırmızı Oda Dizisi Yayından Kalktı! Üzücü Haberi Acun Ilıcalı Duyurdu

Kırmızı Oda'da yaşanan gelişme herkesi üzdü. Dizinin yeni bölümü beklenirken TV8'den şok karar ortaya çıktı. Kırmızı Oda dizisinin final yapması bekleniyordu. Acun, öyle bir şey yaptı ki izleyiciler çok üzüldü. 31 Aralık'ta Kırmızı Oda'nın yeni bölümü yayın akışından çıkarıldı.

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, son zamanlardaki reyting düşüşü ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Yaşanan gelişmeler sonra izleyiciler dizinin final yapacağını düşündü. Çünkü 31 Aralık'ta Kırmızı Oda'nın yeni bölümü yayınlanmayacak. Daha önce Arka Sokaklar ile total reyting grubunda rekabet eden dizinin esamesi okunmamakta. TV8 dizisi yakın zamanda final yapabilir fakat yayın akışından kaldırılması izleyicileri de şaşırttı. Peki Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde ne gibi gelişmeler yaşanacak? İşte dizinin yayınlanmama nedeni...

Kırmızı Oda Neden Yok?

Kırmızı Oda dizisinin yayınlanmamasındaki neden yılbaşı programlarıyla ilgili. Acun, yılbaşında TV8'e farklı konseptte programlar getirecek ve izleyicilerin güzel bir yılbaşı geçirmesini sağlayacak. Bu nedenle Kırmızı Oda dizisi bir süreliğine yayınlanmayacak.

Dizi Yeni Bölümü Ne Zaman?

Kırmızı Oda'nın yeni bölümü ise bir hafta sonra aynı tarihte ekrana gelecek. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan dizi, ilgiyle takip ediliyor. Bu nedenle diziye dair pek çok gelişme yaşanmakta. Reytinglerin azalması izleyicileri rahatsız etse de dizideki oyuncu transferleri ile bir şekilde eski reytinglere dönülmesi hedeflenmekte. Ancak yeni çıkan diziler çok sevildi ve bu durum Kırmızı Oda reytinglerini olumsuz etkiledi.