Kırmızı Oda Dizisi Kesin Final Yapıyor! Acun Ilıcalı Kararını Verdi!

Kırmızı Oda Dizisi Kesin Final Yapıyor! Acun Ilıcalı Kararını Verdi!

Survivor All Star 2022 ile birlikte Kırmızı Oda dizisinde de bazı gelişmeler yaşanacak. Kırmızı Oda'nın final yapması bekleniyor. Acun Ilıcalı, TV8'in reytinglerini artıracak olan Survivor'a çok güveniyor. Kırmızı Oda dizisi ne zaman final yapacak? Dizinin başrol oyuncuları erken ayrılabilir.

TV8'de yayınlanan ve reytingleri gün geçtikçe düştüğü belirtilen Kırmızı Oda dizisine ilişkin yeni bir gelişme meydana geldi. Kırmızı Oda'nın yakın zamanda final yapacağı vurgulanıyor. Zamanında Arka Sokaklar ile rekabet içinde olan dizi son zamanlarda eskisi kadar izlenmiyor. Peki dizi ne zaman final yapacak? Onun yerine Survivor All Star 2022 bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın severek sunduğu Survivor için gün saymaya başladık. Çünkü önümüzdeki senenin ilk aylarında Survivor'u izleyebileceğiz. Üstelik yarışmacı kadrosunda da önemli isimler olacak. Geçmiş yıllarda programa damgasını vurmuş yarışmacıların katılacağı öğrenildi.

Dizi Beklentileri Karşılamıyor

Kırmızı Oda dizisinin beklentileri bir türlü karşılayamadığı öğrenildi. Diziye bu sezon pek çok önemli isim katıldı. Ancak o kadar oyuncu katılmasına rağmen dizinin reytinglerinde aman aman bir iyileşme görülmedi. Dolayısıyla dizi hakkında ortaya atılan iddiaların bir kez daha incelenmesi gerekir.

Acun Survivor'a Güveniyor

Öte yandan Kırmızı Oda'daki düşüşü kafasına takmayan Acun, Survivor All Star 2022 ile reytinglerde patlama yaşayabilir. Sevilen programdaki yarışmacı kadrosu ve tanıtım videolarını yakın zamanda izleme fırsatı elde edeceğiz.