Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Final Tarihi Netleşti!

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Final Tarihi Netleşti!

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi için karar verildi. Dizinin final yapması öngörüldü. Peki TRT 1 kanalı, diziye neden final yaptırıyor? Merakla beklenen gelişmede ortaya çıkan detay şaşırttı. Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları diziden birer birer ayrılacak. İşte dizinin final tarihi ve sona ermesindeki neden...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin ekranlara veda edeceği haber edildi. Dizinin bir süredir TRT 1 ekranlarında yayınlandığı biliniyor. Haliyle hızlı şekilde final kararının alınması şaşırttı. Kaçıncı bölümde final yapacağı soruluyor. Başrollerinde önemli isimlerin oynadığı diziye dair çeşitli gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Dizi Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ne zaman final yapıyor? Dizi için belirlenen final tarihi 31. bölüm olarak açıklandı. Dolayısıyla bitmesine biraz daha var. 19. bölüm fragmanı yayınlandığı için 3 ay sonra final yapacağını söyleyebiliriz.

Dizi Neden Bitiyor?

Dizinin sona ermesindeki temel etkenin reytingler olduğu belirtildi. Kıbrıs gibi önemli bir tarihi zamanı anlattığı için bir anda final yapmayacak. Birkaç ay içerisinde yayın hayatını sonlandırması planlanıyor. Böylelikle hikaye sekteye uğramadan bitecek. Öte yandan Ahmet Kural, Miray Akay, Tayanç Ayaydın, Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan gibi isimler de adından söz ettiriyor. Oyuncuların sosyal medyada diziyle ilgili herhangi bir paylaşım yapmaması da dikkat çekti. Sevilen yapımın resmi açıklama ile sona ereceği konuşuluyor.