Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Oyuncularından Peş Peşe Ayrılık Açıklaması

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Oyuncularından Peş Peşe Ayrılık Açıklaması

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi izleyicileri şoku üzerinden atamadı. TRT 1'de yayınlanan dizideki bir detay herkesi şok etti. Peki Kıbrıs Zafere Doğru dizisi gerçekten final yapacak mı? Ahmet Kural'ın paylaştığı fotoğrafı görenler yorum atmadan duramadı. İşte diziyle ilgili final detayı ve kaçıncı bölümde final yapacağı gelişmesi...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin sona ermesine az bir zaman kaldı. 2. sezonda beklenilen reytingler alınamayınca önemli bir bütçe ayrılan dizinin finali için karar verildi. Oyuncular Instagram hesabı üzerinden diziyle ilgili veda paylaşımında bulundu. İzleyiciler final kararına tepkiliyken dizinin sona ermesindeki temel nedenin izlenmeler olduğu belirtildi. TRT 1 dizisinin en az bir sezon daha yayın hayatını sürdürmesi bekleniyordu. Ancak izlenmeler beklenilenden hızlı düştü. Ünlü oyuncunun fotoğraf paylaşması da finalin kesin olarak habercisi oldu.

Ahmet Kural Fotoğraf Paylaştı

Dizi çekimlerinin son gününde fotoğraf paylaşan Ahmet Kural, final haberini bu şekilde duyurdu. İzleyiciler ise paylaşımın altına sitem dolu yorumlar yaptı. Bu kadar erken final yapmaması gerektiği konusunda çok fazla görüş vardı. Çekimleri Kıbrıs'ta yapılan dizide başka neler olacak göreceğiz.

12 Bölüm Sonra Final

Dizinin bitmesine yaklaşık 3 aylık süre var. 31. bölümde final yapacağı için dizinin sona ermesine 12 bölüm kaldı. Tüm bu gelişmeler dikkate alındığında, dizinin finalinde neler yaşanacak merakla beklilyoruz.