Kasaba Doktoru Gün Değiştirdi! İzleyiciler Dizi Ne Zaman Yayınlancak Diye Bekliyordu!

Kasaba Doktoru Gün Değiştirdi! İzleyiciler Dizi Ne Zaman Yayınlancak Diye Bekliyordu!

Kasaba Doktoru dizisi neden kendi gününde yayınlanmıyor? Dizinin ekrana geleceği güne dair bilgi verildi. TRT 1 dizisi artık farklı bir yayın gününe sahip. İzleyiciler bu bilgiyi öğrenince büyük rahatlama yaşadı. Çünkü dizinin final yapacağını dahi düşünmüşlerdi.

TRT 1 dizisi Kasaba Doktoru'nun farklı bir günde yayınlanacağı öğrenildi. Normal gününde ekranda görmeyince izleyiciler bir an için panikledi. Diziyle ilgili bu konuda nasıl bir açıklama yapılacağı merak konusu haline geldi. Dizi ne zaman ekrana gelecek?

Çarşamba Gününe Alındı

Kasaba Doktoru dizisi, muhteşem oyuncu kadrosu ile farkını konuşturuyor. Dizinin Çarşamba günü ekrana geleceği bilgisi iletildi. Bundan sonraki süreçte de diziyi artık Çarşamba günleri izleyebileceğiz.

Kasaba Doktoru Son Bölüm Özet

"Erol’un ölümü başta Hakan, Yalçın ve Neslihan olmak üzere herkes için yeni bir dönemin başlangıcı olur. Açıklanan vasiyet Yalçın ve Neslihan için yeni bir savaşın habercisidir. Hakan açısından her şey yolunda görünmektedir fakat bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Geçmişi kurcalayan bir gazeteci Hakan’ın peşine düşer. Şeref’in ameliyatı için her geçen gün şartlar zorlaşmaktadır. Hakan ameliyat için bir ekip kurar. Leyla ve Nazlı birinci asistan olma yarışına girer. Araya ikisi arasındaki tartışma Ömer'i dostuyla sevdiği kadın arasında bırakır. Ömer, Leyla’ya tekrar evlenme teklif eder. Nazlı ile Berk ise beraber zaman geçirmeye başlar. Mine ve Hakan, Zeynep’i evlat edinecekleri sırada yollarına çıkan engeli aşmak için çaba gösterir. Yalçın’ın planı beklenmeyen gelişmelere sebep olur. Hakan babasının ameliyatına yetişmeye çalışırken önüne hesapta olmayan bir engel çıkar. Hakan kendisini hem de babasını kurtarabilecek midir?"