Kardeşlerim'de Başrol Oyuncuları Bir Bir Ayrılıyor! Diziden İki İsim Daha Gitti!

Kardeşlerim'de Başrol Oyuncuları Bir Bir Ayrılıyor! Diziden İki İsim Daha Gitti!

Kardeşlerim dizisinden iki ismin daha ekranlara veda edeceği öğrenildi. ATV'deki diziden bu sefer kim ayrılacak? Merakla beklenen soru yanıt bulmuşa benziyor. Kardeşlerim dizisi izleyicileri büyük şok yaşadı. Dizinin final tarihi dahi belli oluyor. Peki Kardeşlerim ne zaman final yapacak?

Kardeşlerim dizisi, her şey güzel giderken yaşadığı oyuncu ayrılıklarıyla sarsılıyor. Pek çok kişinin bu ayrılıkları şaşkınlıkla karşıladığı belirtildi. ATV dizisindeki bu durum giderek finalin habercisi haline geliyor. Halit Özgür Sarı ve Damlasu İkizoğlu'ndan sonra sıra kime geldi merak ediliyor. Oyuncu ayrılıkları dizinin senaryosunu da ortaya çıkarıyor. Ancak bu gidişatla beraber 2. sezon dizinin genel final sezonu olabilir.

Diziden Kimler Ayrılacak?

ATV Kardeşlerim dizisinden ayrılması beklenen iki isim Lilya İrem Salman ve Kaan Sevi olarak açıklandı. Oyuncu kadrosunda değer gören bu oyuncular da veda için gün sayıyor. Dizinin yeni bölümü izleyecek olursanız ayrılığa dair daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra final tarihine ilişkin bazı gelişmeler meydana geliyor.

Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin final tarihin olarak 2022 ayının Mayıs ayı gösterilmekte. Ancak bazı isimler o vakte kadar dizinin çoktan final yapmış olabileceğine dikkat çekiyor. Önümüzdeki günlerde diziyle ilgili çeşitli gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Bu yüzden ayrılık haberleri gerçek ise seyirciler final gelişmeleri konusunda endişeye kapılabilir.