Kanunsuz Topraklar Dizisinin Neden Final Yapacagı Ortaya Çıktı! Kanunsuz Topraklar Yapımcısı Gerçeği Açıkladı

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Neden Final Yapacagı Ortaya Çıktı! Kanunsuz Topraklar Yapımcısı Gerçeği Açıkladı

Fox TV dizisi Kanunsuz Topraklar neden final yapıyor? Diziyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı. Herkes dizinin ekranlara farklı bir nedenden ötürü veda edeceğini düşünüyordu. Bu haftaki bölümüyle seyircilerin dikkatini çeken dizide finale dair bazı gelişmeler meydana geldi.

Kanunsuz Topraklar dizisi, tüm oyuncu kadrosu ve görkemli hikayesine rağmen finalden kaçamıyor. Fox TV'deki dizinin en kısa sürede final yapacağı belirtilmekte. Peki dizi ekranlara neden veda edecek? Oyuncu kadrosunda Başak Parlak gibi bir ismin olması dahi diziyi kurtarmaya yetmedi. Bahar karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu, performansıyla alkış toplamayı başarıyor.

Dizinin Final Nedeni

Kanunsuz Topraklar'ın bitmesindeki en önemli etkenin reytingler olduğunu belirtelim. Reyting sonuçlarındaki bu değişim kanalın kararını etkiledi. Fox TV'nin yayın hayatına başlattığı dizilerde en çok dikkat ettiği özelliğin bu olduğu biliniyor. Ayrıca genel olarak yeni dizilerde hızlı şekilde final kararı vermesi de oldukça popüler.

Rakip Diziler Affetmedi

Kanunsuz Topraklar ile aynı gün yayınlanan dizilerin kapsamlı ve geniş bir kitleye hitap etmesi tüm olanakları sıfırladı. Dolayısıyla dizinin final yapma ihtimali her geçen hafta arttı. Fox TV'de ekrana gelen yapımın başrolünde Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Murat Daltaban üçlüsünün olduğunu biliyoruz.