Kanunsuz Topraklar Dizisi Yayından Kaldırıldı! Fox Tv Kanunsuz Topraklar Dizisinin Neden Yayından Kalktığını Açıkladı!

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yayından Kaldırıldı! Fox Tv Kanunsuz Topraklar Dizisinin Neden Yayından Kalktığını Açıkladı!

Kanunsuz Topraklar dizisi bu sefer şaşırttı. Dizide yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Yayın akışından kaldırılan dizi için final çanları mı çalıyor? Fox TV bu sefer dizinin fişini çekebilir. Peki Kanunsuz Topraklar neden yayınlanmıyor? İşte detaylarıyla beraber sevilen dizi hakkında bilinmeyenler...

Fox TV'de yayınlanan Kanunsuz Topraklar'da bazı gelişmeler yaşandı. İzleyicilerin severek izlediği dizi bir süre ekranlara gelemeyecek. Dizide yaşanan sağlık sorunları nedeniyle çekimlere ara verildiği duyuruldu. Pozitif vakaların görülmesi üzerine nasıl bir karar verileceği merak ediliyor. Dizi, hali hazırda çok yüksek reytinglere sahip değildi. Bu nedenle dizinin final yaparak ekranlara veda etme tehlikesi bulunuyordu. Ancak gelinen noktada bu tehlike giderek büyümüşe benziyor.

Kanunsuz Topraklar Bitecek mi?

Kanunsuz Topraklar dizisi için henüz final kararı verilmedi. Dolayısıyla bir haftalık ara verilse dahi dizi yayın hayatına bir şekilde devam edecektir. Ancak bu aranın uzaması izleyicilerin farklı dizilere ilgi göstermesine neden olabilir. Tüm bunlardan ötürü dizi risk altında bulunuyor.

Dizi Bir Hafta Yok

Sosyal medyadan gelen açıklamada tarih belirtilmese de pozitif vakalardan ötürü dizilerin ortalama bir hafta uzak kaldığını görüyoruz. Bir haftadan uzun süre ara veren dizi sayısı oldukça az. Kanunsuz Topraklar dizisi Fox TV'nin göz bebeği olmaya devam edecek. Reyting ve yayın akışıyla ilgili sorunları düzeltmesi gerekecek.