Kanal D Sadakatsiz Dizisini Yayından Kaldırıldı! Yapımcı Üzücü Haberi Böyle Açıkladı

Kanal D Sadakatsiz Dizisini Yayından Kaldırıldı! Yapımcı Üzücü Haberi Böyle Açıkladı

Sadakatsiz dizisi yeni bölümü izleyicileri şaşırttı. Çünkü dizide öyle sahneler yayınlanıyor ki görenler gözlerine inanmak istemiyor. RTÜK'e şikayet edildikten sonra dizi hakkında bir karar verildiği iddia edildi. Kanal D dizisi yayından neden kaldırıldı? Sadakatsiz'i kaç hafta izleyemeyeceğiz.?

Sadakatsiz dizisi son zamanlarda çok fazla şikayet almaktaydı. Dolayısıyla dizinin yeni bölümlerinde RTÜK'ün şikayetleri değerlendirileceği tahmin ediliyordu. Öyle bir gelişme yaşandı ki izleyiciler bile şok geçirdi. Kanal D dizisinde neler yaşanıyor? İşte merak edilen soru ve cevabı sizlerle...

Dizi RTÜK'e Şikayet Edilmişti

Sadakatsiz dizisi, Volkan ve Derin arasındaki sahnelerden sonra RTÜK'e iyice şikayet edildi. Üstelik dizinin konusundan ötürü genel olarak şikayet edildiği belirtiliyordu. Verilen karardan dizinin nasıl etkileneceği merak edildi. Kanal D dizisi ciddi bir ceza alır ise izleyiciler buna çok üzülür. Çünkü hikaye de bu gelişmelerden etkilenir.

Sadakatsiz 2 Hafta Yok!

Sadakatsiz dizisi, 45. bölümden sonra 46. bölümün gelmesi iki haftayı bulacak. Dizini yeni bölümü 19 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak. Dolayısıyla bu hafta izleyeceğimiz yeni bölümle beraber uzun süre Sadakatsiz izleyemeyeceğiz. Merak edilen bir diğer nokta ise dizinin ceza alıp almayacağıydı. RTÜK'ten henüz güncel bir açıklama gelmiş değil. Ancak önümüzdeki haftalarda daha detaylı bir sonucun çıkması bekleniyor.