Kanal D, Arka Sokaklar Dizisini Yayından Kaldırdı! Bugün Arka Sokaklar Neden Yok?

Kanal D, Arka Sokaklar Dizisini Yayından Kaldırdı! Bugün Arka Sokaklar Neden Yok?

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde yayın arası verildi. Çekimler ertelendi ve Arka Sokaklar'ı uzun süre izleyemeyeceğiz. Herkes bir hafta ara verecek sanıyordu. Peki Arka Sokaklar dizisi neden yayınlanmayacak? Kanal D'den gelen açıklama herkesi şaşırttı. Oyuncu ayrılığı yaşanması bekleniyordu.

Arka Sokaklar dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlandığı bilinmekte. Ancak dizinin yeni bölümü bir süre yayınlanmayacak. Yayın akışından kaldırıldığı haberleri iletildi. Dizide en son yaşanan gelişmelere bakacak olursak bu durumun oldukça üzücü olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü en önemli sahnelerin yayınlanacağı zaman dizi çekim arası verdi. Peki dizi neden yayınlanmayacak? İşte ortaya çıkan detaylarla beraber dizi hakkında merak edilenler...

Arka Sokaklar Neden Yok?

Arka Sokaklar dizisi, yılbaşı programı nedeniyle önümüzdeki hafta ekrana gelmeyecek. Ancak ikinci haftada da yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Bunun nedeni ise çekim arası vererek oyuncuların tatil yapmasını sağlamak olabilir. Set için yoğun çaba sarf eden pek çok kişi, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Haliyle dizi içerisinde yaşanan gelişmeler zaman zaman çalışanları yıpratabilmekte. Bu yüzden yılbaşı tatilini iki haftaya çıkaran bazı diziler bulunuyor.

14 Ocak'ta Geri Dönecek!

Arka Sokaklar, 14 Ocak'ta 610. bölümü ile iki hafta sonra ekranda olacak. Dolayısıyla dizinin yeni bölümü için biraz beklememiz gerekiyor. Ancak büyük bekleyiş sonra erdikten sonra diziyi kesintisizi seyredebileceksiniz.