Kalp Yarası Dizisinden Final Öncesi Bir Oyuncu Daha Ayrıldığını Duyurdu!

Kalp Yarası Dizisinden Final Öncesi Bir Oyuncu Daha Ayrıldığını Duyurdu!

Herkes Kalp Yarası dizisinden gelen karar ile yıkıldı. Ünlü oyuncuyu dizide daha fazla göremeyeceğiz. ATV dizisinin final yapması beklenirken dizi yayın hayatına devam ediyor. Üstelik bu hikayede artık başrol oyuncularından birine yer yok. Peki hangi oyuncu diziden ayrılacak?

ATV'de ekrana gelen Kalp Yarası dizisi, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Başrollerde oynayan Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in güzel bir performans sergilediği belirtilse de dizideki krize bir çözüm olamadığı öğrenildi. Yayınlanan bir gelişmeye göre ünlü oyunculardan biri diziden ayrılacak. Peki hangi isim ekranlara veda etmeye hazırlanıyor? 24 bölüme kadar her şey yolunda gidiyordu ancak hikaye gereği artık ayrılma zamanı geldi.

Diziden Kim Ayrılacak?

Adnan karakteri ile tanıdığımız ve uzun süredir izlemekte olduğumuz Mahir Günşıray diziye veda edecek. Başarılı oyuncu dizi için elinden geleni yaptı. Önemli bir karaktere de hayat verdiğinden ötürü izleyicilerin gözünde oldukça değerli biri. Ancak dizinin hikayesinde kendisi için ayrılık senaryosu yazıldığından yakın zamanda diziden gittiğini göreceğiz. Adnan karakteri ölecek mi yoksa farklı bir gelişme mi yaşanacak bilmiyoruz.

Final İçin Gün Sayıyor

Öte yandan ATV dizisi Kalp Yarası'nın final için gün saydığı ortaya çıktı. Dizinin reytinglerine baktığımızda ATV gibi bir kanala göre düşük reytingler elde edildiğini söylemeliyiz. Bu nedenle yakın zamanda final kararı alınabilir. Bu karar şu an için alınmadı fakat birkaç hafta içerisinde kesinlik yaşanır diye düşünülüyor.