İyilik Dizisinden İzleyiciyi Üzecek Haber Geldi! İyilik Dizisi Yeni Başlamıştı..

İyilik Dizisinden İzleyiciyi Üzecek Haber Geldi! İyilik Dizisi Yeni Başlamıştı..

İyilik dizisindeki güncel gelişmeler masaya yatırıldı. Sevilen dizi final mi yapacak? Son zamanlarda dizinin hikayesiyle ilgili çeşitli olaylar konuşuluyordu. Öyle ki artık İyilik dizisinin final vakti geldi. Çünkü son olaylar artık dizinin sona ereceğini gösteriyor.

İyilik dizisinin yeni bölümünde şok eden anlar yaşandı. Henüz iki bölümü yayınlanan dizide neler oluyor? Gündeme bomba gibi düşen detaylar ve çok daha fazlası masaya yatırıldı. Dizide önemli ayrılıklar meydana gelebilir. Tüm bunların yanı sıra hikayenin hızlı ilerlediği düşünülüyor Dolayısıyla dizide hiç beklenmedik olaylar da gündeme geldi. Neslihan'ın yaşadığı şok bile izleyiciler için fazlasıyla yeterli.

Damla ve Murat Yakalandı!

Damla ve Murat'ın yakalandığı görülüyor. Neslihan, gördükleri karşısında adeta şok oldu. Tüm bu gelişmelerle birlikte neler meydana gelecek gözler önüne seriliyor. İzleyiciler, tüm gerçeklerin bu kadar kısa sürede ortaya çıkmasını final olarak yorumladı.

İyilik Dizisi Final Yapacak mı?

İyilik dizisinden her an final kararı gelebilir. Dolayısıyla sevilen yapımdaki bu durum bir süre daha konuşulacak. Kanal ve yapımcı arasında nasıl bir konuşma geçtiği bilinmiyor. Ancak Perihan Savaş, İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey  gibi isimlerin başrolde oynadığı bir dizinin erken final yapmasına da düşük gözüyle bakılmakta. Yine de düşük reytinglerin bunda etken olabileceği ihtimalini gözden kaçırmayalım.