İyilik Dizisi Oyuncusuna Survivor Yarışma Tekilfi Geldi! Acun Ilıcalı O İsmi Survivor'da Görmek İstiyor!

İyilik Dizisi Oyuncusuna Survivor Yarışma Tekilfi Geldi! Acun Ilıcalı O İsmi Survivor'da Görmek İstiyor!

Fox TV dizisi İyilik'te oynayan ünlü oyuncu, Survivor 2023'e davet edildi. Survivor'da yarışmak için İyilik dizisinden ayrılacak mı merak ediliyor. Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verilecek. Son zamanlara damgasını vuran diziden ayrılması gündemde.

Survivor 2023 için hazırlıklar sürerken bir yandan da merak edilenler yanıt buldu. Öyle ki Acun Ilıcalı'dan gelen açıklama şok etkisi yaratacak. Fox TV'deki İyilik dizisinde oynayan bir ismin yarışmaya katılabileceği iddia edildi. Peki oyuncu diziyi bırakıp Survivor'da mı oynayacak?

İyilik Dizisinden Ayrılacak mı?

İrem Tuncer, hali hazırda İyilik dizisinde oynamakta. Güzel oyuncunun Survivor'a katılmak için diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Bu noktada henüz net bir açıklama yapılmış değil. Dolayısıyla gelinen noktada bizleri nelerin beklediği ortaya çıkacak. Şimdilik bu teklife yanıt verip vermediği de kesin değil. Güzel oyuncudan gelen karar en kısa sürede açıklanacaktır.

İyilik Dizisi Konusu

İyilik dizisi konusu nedir soranlar için: "Neslihan'ın ( Hatice Şendil ) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla'yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…"