Hüsnü Çaban'dan Üzücü Arka Sokaklar Açıklaması! Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'dan Ayrılıyor mu?

Hüsnü Çaban'dan Üzücü Arka Sokaklar Açıklaması! Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'dan Ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinden beklenmedik haberler gelmeye başladı. Dizisinin bu gidişatı dizinin sonunu mu getiriyor. Hüsnü çoban diziye veda mı ediyor? Hüsnü Çoban ne gibi açıklamalarda bulundu?

Arka Sokaklar oyuncusu Hüsnü Çoban  canlandırdığı karakteri hakkın  şok edici açıklamalarda bulundu. Dizide Ali karakterinin vefat etmesi üzerine  polisler hakkında  yapmış olduğu açıklama herkesin gözlerin dolmasına neden oldu.

Arka Sokaklar dizisinde hayat veren Özgür Ozan polis karakterinin zorluklarından bahsetti." Bir başka mesleği oynuyorsunuz. O meslek empati kurabilmeniz için o mesleği çok iyi biliyor ve çok iyi takip ediyor olmanız lazım. Polislik mesleğinde de biz sadece pasaport ve ehliyet alırken karşılaşıyoruz ya da radara takıldığımız zaman memur arkadaşlarla karşılaşıyoruz. Ama işin içine girdiğiniz zaman mesleğin ne kadar zor olduğunu biz sadece dizi çekerken bile çok büyük sıkıntılar yaşadığımızı görüyoruz" açıklamasında bulundu.

Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği polis rolü hakkında; " O insanlar 7/24 başkasının namusunu, başkasının hayatını kendi hayatlarına tercih edecek kadar onurlu bir meslek yapıyorlar. Biz bunu hissettiğimiz zaman ekrana yansıtabiliyoruz. O mesleği hissedebildiğimiz zaman zaten insanlara inandırıcı olabiliyoruz. Onlarla empati kurabilmemiz çok önemliydi" sözlerini ifade etti.

Bazen sahnelerde  vurulma anları  oluyormuş Bu anlarda bile oyuncular gerçek zannedip üzülüyorlarmış Başarılı oyuncuya teşekkür eder. Yorumlarınızı bekleriz.