Hande Subaşı Yeni Dizisi Belli Oldu mu? Oyuncudan Sürpriz Açıklama!

Hande Subaşı Yeni Dizisi Belli Oldu mu? Oyuncudan Sürpriz Açıklama!

Hande Subaşı'dan gelen adımla birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Güncel olarak bizleri neler bekliyor? Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu dizilerde oynamıştı. Şimdi ise Hande Subaşı'nın yeni projesi açıklanacak mı?

Hande Subaşı, Baht Oyunu dizisinden sonra bir daha ekranlardaki projelerde yer almadı. Ünlü oyuncunun son zamanlarda adından söz ettirmemesi dikkat çekiyor. Oysa ki kendisinin yetenekli ve bir o kadar da başarılı bir isim olduğunu biliyoruz. Yine de oyunculukla çok fazla ilgisinin olmadığı görüldü. Öte yandan güncel detayları ve dahasını aktaracağız.

Yeni Dizisi Açıklandı mı?

Hande Subaşı, yaptığı açıklamada önemli detaylara değindi. Öyle ki gelen bilgilerle birlikte kendisinden “Her şey yolunda, şu an görüşmeler var. Bir tane çıkmasını beklediğimiz filmimiz var. Onun dışında diğer görüşmeler hem tiyatro hem de dizi görüşmeleri devam ediyor” açıklaması geldi. Yeni dizisiyle ilgili herhangi bir gelişme yaşanmış değil. Bu yüzden büyük bekleyişin sürdüğü ifade edilmekte.

Hayranları Heyecanla Bekliyor

Hande Subaşı'nın hayranları heyecanla bekliyor ve pek çok kişi olacaklar için heyecanlı. Gelinen noktada bizleri başka nelerin bekleyeceği ise yanıt bulacak. Dizi ve film projesi hakkında bilgi edinmek isteyenler haber sitemizi takip edebilir.