Gönül Dağı Dizisinden Dilek Neden Ayrıldığını Bu Sabah İlk Defa Açıkladı! İşte Gönül Dağı Dizisinden Ayrılan Dilek'in İl Açıklaması..

Gönül Dağı Dizisinden Dilek Neden Ayrıldığını Bu Sabah İlk Defa Açıkladı! İşte Gönül Dağı Dizisinden Ayrılan Dilek'in İl Açıklaması..

Gönül Dağı başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan, resmen veda etti. Sosyal medya hesabından öyle bir paylaşımda bulundu ki görenler şaşırdı. Dilek karakterini daha fazla izleyemeyeceğiz. TRT 1 dizisinden resmen ayrıldığı duyuruldu. Peki ya ünlü oyuncu hangi dizide oynayacak?

Gönül Dağı dizisinin Dilek'i olarak bilinen Gülsim Ali İlhan, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile gündeme geldi. Güzel oyuncu, diziden resmen ayrıldı. Diziden gittikten sonraki süreç içerisinde yaşananlar ve çeşitli detaylar masaya yatırılıyor. Ünlü oyuncu diziden neden ayrıldı? Merak edilenler ve çok daha fazlası ortaya çıkmak üzere. Dilek karakterinin ekranlara vedasında bilinmeyen detaylar da bulunuyor.

Gülsim Ali İlhan Ayrıldı!

Gülsim Ali İlhan'ın hayat verdiği karakteri artık daha fazla izleyemeyeceğiz. Bu gelişme ise izleyiciler açısından olumsuz karşılandı. Çünkü Gönül Dağı'nın olmazsa olmaz iki karakterinden birini canlandırmaktaydı. Şimdi ise Taner karakterinin yalnız kaldığını görüyoruz. Bu eksikliğin giderilmesi için diziye yeni bir oyuncunun katılması bekleniyor.

Filmde Oynayacak!

Öte yandan Gülsim Ali İlhan'ın yeni bir dizide oynayacağı ortaya çıktı. Disney Plus'ta yayınlanacak dizide ise Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşıyor. Kral Kaybederse dizisinin çekimleri yakında başlayacak. Bunun için çeşitli çalışmalar sürüyor.