Gönül Dağı Dizisinden Asuman ve Sefer'in Diziden Ayrılığı Kesinleşti..

Gönül Dağı Dizisinden Asuman ve Sefer'in Diziden Ayrılığı Kesinleşti..

Gönül Dağı'nın yeni bölümü herkese hayret ettirdi. Zahide'ın Sefer'in hasta olduğunu öğrenmesiyle beraber dizide neler yaşanacak? Sefer, baba olacağına sevinemedi. TRT 1 dizisinde Ferdi Sancar ayrılacak mı? İşte ünlü oyuncunun dizideki yeriyle ilgili son gelişmeler...

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Zahide ve Sefer arasında yaşananlar dizinin kaderini belirleyecek. Yalnızca Doktor Kenan ve Sefer'in bildiği bu sır artık Zahide tarafından da biliniyor. Peki sevilen oyuncu diziden ayrılacak mı? Sefer karakteri ile milyonları neşeye boğan ünlü isim, artık diziden ayrılmak üzere. Çünkü hayat verdiği karakterin ölmesine ramak kalmış gibi gözüküyor. Zahide, eşinin hastalığa yakalandığını ses kaseti ile anladı. Anne olacağına dahi sevinemeden Sefer'in son durumunu merak etti.

Ferdi Sancar Ayrılabilir

Ünlü oyuncu Ferdi Sancar diziden her an ayrılabilir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı'nın yeni bölümünde bu soru çok sık sorulacak. Ancak bir yandan da oyuncu kadrosunda belli başlı değişikliklerin yapıldığı görülüyor.

Cem Kurtoğlu Diziye Katılıyor

Öte yandan Cem Kurtoğlu'nun dizide Elif ve Zeynep'in babası rolünde diziye katılacağı haberi iletildi. Usta ismin varlığı diziyi daha da hareketli hale getirecektir. Öte yandan ünlü ismin Sefer'in yokluğunu aratıp aratmayacağı da merak ediliyor. Hiçbir ismin Ferdi Sancar gibi bir oyuncunun yerini dolduracağı düşünülmüyor. Dolayısıyla dizide neler yaşanacağını yeni bölümde görmüş olacağız desek yanlış olmaz.