Gönül Dağı Dizisinde Veysel Ayrılığı Yaşandı! Ünlü Oyuncu Diziden Gitti mi?

Gönül Dağı Dizisinde Veysel Ayrılığı Yaşandı! Ünlü Oyuncu Diziden Gitti mi?

TRT 1 Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 dizisindeki gelişmeler dikkatleri üzerine çekti. Veysel'in diziden ayrılması bekleniyor. Çünkü en son sahnede öyle gelişmeler yaşandı ki görenler gözlerine inanamadı. Doktor Kenan'ın tüm çabalarına rağmen Veysel için ayrılık vakti yaklaştı.

Gönül Dağı'nın yeni bölümünde yaşananlar şok etti. Çünkü TRT 1 dizisinde hiç beklenmedik gelişmeler meydana geliyor. Doktor Kenan'ın kurtların saldırısından sağ salim kurtulması ve yara bere içinde ailesinin yanına gelmesi şok etmişti. Dizinin yeni bölümünde Kenan'ın Veysel ile olan yüzleşmesin izleyeceğiz. Döndü ve Muammer'i Doktor Kenan'a olan ilgisi Veysel'in sinirlerini bozdu. İkili arasındaki tartışma ise sinirleri iyice bozdu.

Kenan'a İsyan Etti!

Veysel, Doktor Kenan ile görüştü ve ailesinin kendisini sevmediğini dile getirdi. Kenan'ın onu sakinleştirmeye çalıştığını görünce ise sinirlerine hakim olamadı. Evde değer görmediğini belirterek kendisinin bunu anlayamayacağını söylemesiyle bardağın taştığını ifade etmiş oldu.

Veysel Diziden Ayrıldı mı?

Veysel'in diziden ayrılabileceğine dikkat çekiliyor. Çünkü en son ayrılırken görüntülendi. Muammer ve Döndü'nün Kenan'a olan ilgisiyle beraber Veysel kendini iyice yalnız hissetmeye başladı. Bu durum dizinin gidişatını kesinlikle etkileyecektir. Başrollerde Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan gibi isimlerin oynadığı dizide başka ne gibi gelişmeler olacak hep birlikte göreceğiz.