Gönül Dağı Dizisinde Dilek İle Taner'in Gerçek Hikayesi Ortaya Çıktı! Gönül Dağı Dizisinde Aşıklar Kavuşuyor!

Gönül Dağı Dizisinde Dilek İle Taner'in Gerçek Hikayesi Ortaya Çıktı! Gönül Dağı Dizisinde Aşıklar Kavuşuyor!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı dizisi 20 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. Alınan bilgiler neticesinde 40. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Gönül Dağı dizisinden unutulmaz bir bölüm yaşanacak. İşte haberin tüm detayları...

Sürekli ayrılıklar yaşayan Dilek ve Taner karakterinin evleneceği bölüm gündeme damga vurdu. Uzun süre yaşadıkları sorunların ardından 39. bölüm ile birlikte evlenme kararı alan Taner ve Dilek ikilisi 40. bölümde muhteşem bir düğün ile izleyicilerin gönlüne taht kurdu. Dizi severler Dilek ve Taner'in evlilik sahnesinden çok etkilendiklerini dile getirdi.

Taner ve Dilek evleniyor!

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde aşıklar dünya evine unutulmaz bir düğün ile giriyor. Bunun ardından damat Taner amca oğulları Ramazan ve Veysel'in düğünde cirit oynadığı sahneleri gülerek izliyor. Ayrıca İzzet Altınmeşe de düğüne katılan isimler arasında yer alıyor. Duygusal sahnelerin yaşandığı kına gecesinin ardından Taner ve Dilek birbirine sürprizler yapmayı da ihmal etmedi. Türk halk müziğinin en çok sevilen ünlü isimlerinden biri olan İzzet Altınmeşe gelinle damadı bu mutlu günde yalnız bırakmam ayı tercih ediyor. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde birbirinden güzel Anadolu türküleri de seslendirildi.

Ramazan çıkmaza giriyor

Dizinin yeni bölümünde Ramazan'ı bekleyen sürpriz gelişme izleyiciler tarafından şimdiden merak söz konusu oldu. Mezarcı İlyas’ın verdiği sürenin dolmasının ardından Ramazan'ın yapacağı hamile de merak edildi. Ramazan bir nevi Mezarcı İlyas’ı ikna ettiğini düşünüyor. Fakat oğullarının araya girmesi ile işler bir hale karışacak. Ramazan bir yandan düğün mutluluğu ile yaşarken hiç beklemediği bir maceranın ortasında kalacak. Gönül Dağı dizisi eğlence ve heyecan dolu 40. bölümü ile 20 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.