Gönül Dağ Başrol Oyuncusuna Yapılan Taciz Sonucu Davalık Oldu! Çok Sert Şekilde Yanıt Verdi!

Gönül Dağ Başrol Oyuncusuna Yapılan Taciz Sonucu Davalık Oldu! Çok Sert Şekilde Yanıt Verdi!

Gönül Dağ dizi oyuncusuna üzün süren taciz. Oyuncuyu en son çileden çıkardı. Ünlü oyuncu dava açarak öyle sözler söyledi ki herkes şaşkınlık geçirdi. Hangi oyuncu taciz edildi? Ünlü oyuncu tacize ne tepki verdi?

Gönül dağı dizisinde ki Dilek karakterini oynayan Gülsim Ali İlhan şahsına yapılan taciz olayına daha fazla sessiz kalamadı. E.H isimli şahsın sete gelip kendisinin izinsiz fotoğraflarını çektiğini ön plana sürerken ; hoş olmayan mesajlar attığını da dile getirdi. Bu duruma İlhan neler dedi?

Taciz Uzun Sürmüş!

İlhan Sosyal medya hesabı tarafından şunları dile getirdi ; "2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. . "Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun. Çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla "senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez" sözlerini söyleyerek beni tehdit ediyorsun" sözlerini ön plana sürdü. Devamında şok yaratan açıklamalara yer vermiş oldu.

İlhan, sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderide ; "Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı” sözlerine de yer vermiş oldu.

Çok Sert Sözler!

İlhan aynı anda "Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım. Birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim" sözlerini söyleyerek paylaşımını noktalamış oldu.

Şık oyuncuya çok kısa sürede ise  binlerce destek verildi.